2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    322
Can anneler merhabalar
Uzun aradan sonra tekrar girdim. Nasılsınız iyi mısınız? Kimse yokluğumu farketmemiş ya o kadar pasif bir üye değildim halbuki 😜 şaka maka çocukları büyüttük bir kaç aya seneyi devireceğiz inanamıyorum valla geçemeyecek gibiydi gerçekten kendime diyorum ki sen çocuk doğurdun ve büyüttün ne becerikli kadınsın sana kim daha ne yapabilir 😂
Bu gazla buna bakan bir tane daha bakar da de arada 🤣🤣🤣🤣🤣

Sevgili anneler artık ek gıdada tam olarak normal yemeklere geçildi mi yoksa bebeğimize özel mi yapıyorsunuz hala. Dikkat ettiğiniz birşeyler var mı? Ve neler yediriyorsunuz? Ne kadar yiyor bebeğiniz.

Benim oğlum yemiyor suda içmiyor. Normal mi bu aylara göre benim oğlum mu iştahsız anlayamadım.
Ben diyim Hiç ayrı özenmedim hep bizimkiler den yiyor ne varsa mantı yedi bugün kendi eliyle mesela başındayım zaten yanımda hamurunu elinde döndüre döndüre ağzına katıp yedi melemen yedi kendi ne zaman bırakırsa ozaman bırakıyor bir belli ölçüsü yok yemenin bazen cok. Bazen az yiyor. Çoğunluk birşey görünce mama diyor devamlı da birşeyler yediğimizden veriyoruz

Bu gazla buna bakan bir tane daha bakar da de arada 🤣🤣🤣🤣🤣
Diyorum kız hep 2 tane düşünüyordum zaten çok geçmeden yapıp büyütüp kurtulmak istiyorum yoksa bunu büyütüp yaparsam yapamam bulaşmışken çıksın aradan açıkcası 1.5 yaşından sonra iki yaşına doğru düşünüyorum yapmayı doğduğunda 2.5 olur Doğan'a bakarken izne çıkarım evde ikisini biraz büyütürüm dedim sonra okula başlar 35 yaşıma geldiğimde küçük olan 2 yaşını geçmiş olur ben de biraz rahata ermiş olurum 😂 40 yaşımdayken açıkçası rahat etmek istiyorum minik birşeyle uğraşamam 😂 yaş 31 şuan😂

X