2021 de ortodonti tedevi olanlar bakabilir mi

2021 de ortodonti tedavisi olanlar ne kadar a yaptırdınız genel olarak metal şeffaf farketmez yaptırmayı istiyorum bursa dayım ama genel fiyatlar nasıl
Yer buldunuz mu ben de Bursa'dayim ve merak ediyorum bunu ben de normal istiyorum şeffaf a şimdi durumum yetmez. Bulursanız buraya yazar mısınız ya da bana

Ben bi yerle görüştüm kendim buldum Bircan Bektaş doktorun adı baglarbasinda 12 bin dedi metal tel icin ordan fiyat aldım ama sadece 8ra ile dekalmak istemedim var sa diye yazdım daha dönen olmadı uygun mu fazla mı bilemedim sizin içinde fikir olsun

Yeni başladım bende yıllar önce tedavi görmüştüm şimdi tekrar başka bir doktora gidiyorum ve 3 ay önce anlaştığımız için 18 bine yapılacak fakat şu an fiyatlarla tedavinin 24 bin olacağını söyledi geçen gün doktorum.

Yeni başladım bende yıllar önce tedavi görmüştüm şimdi tekrar başka bir doktora gidiyorum ve 3 ay önce anlaştığımız için 18 bine yapılacak fakat şu an fiyatlarla tedavinin 24 bin olacağını söyledi geçen gün doktorum.
Size daha da çok fiyat çıkarmış normal metal teller için mi bu fiyat birde hangi il de

İstanbul Alibeyköy Halil uyar ağız ve diş sağlığında nisan ayında başladım. Dişlerim berbattı. Haziranda direkt farkı gördüm 10.000 TL ödüyorum. Kesinlikle o parayı haketmiş. Ve kendim için de iyi ki yaptırdım. Eski halimden midem bulanıyor.

Size daha da çok fiyat çıkarmış normal metal teller için mi bu fiyat birde hangi il de
istanbul, normal tellerin dışında üst çene genişletme aparatı var birde belki oda fiyatı arttırıyordur. Gittiğim klinik de açıkcası ortalamanın üstünde fiyatlar vermeye müsait bir yer. daha önce başarısız bir tedavi gördüğüm için uygun yer arayışına girmedim inşallah verdiğim paranın hakkını alırım..

X