20 Yillik Bir Hayal, Omurluk Saglik

Yemeyi azalttın yani :) Zamanla bence düzene girer çünkü sen alışıksın önceden de yaptın yine yaparsın sadece biraz zaman lazım:KK66:

aslinda hala azaltip duzeltebilmis degilim, sadece yemek siparisi vermekten ve markete gidip abur cubur almaktan geri durmaya calisiyorum. bir de biraz depresif geciyor gunler son birkac aydir. o da bende doyma noktasinin kaybolmasina yol aciyor. su an daha iyiyim sanirim, azmedip biraz daha eglenceli seyler yaparsam depresyonu da asarim insallah.

sevgili gunluk, bugun toplamda yaklasik 3.8 kg civari gitmis bulunuyor. ama biraz gec yatip gec kalktim, su kaybi da olabilir. yine de guzel bir sonuc. guya dun spora baslayacaktim, diyeti duzenleyecektim, olmadi. bugun belki yaparim bir seyler.

selam gunluk bugun dune gore ayni sayiyi gordum tartida :) yarin ya da obur gun insallah bir basamak asagisini gorecegim. biraz motive olup spor yapabilsem guzel olurdu.

sevgili gunluk enerji seviyem normale dondu. e eylulden beri 4 kiloya gule gule dedim Allah'in izniyle. 30 gunluk mekik-squat vs programlari var telefonumda, hala baslayamadim. baslasam guzel olacak.

X