20 yaşındayım genetik olarak gıdım var

Smayse

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2023
1
0
21
Arkadaşlar merhaba, benim bebekliğimde bile gıdım varmış dikte dursam çenemi gersem de gıdım var. Artık çok bunaldım 20 yaşındayım bundan kurtulmak istiyorum. Soğuk lipoliz uygulaması gördüm araştırdım,çene bölgesine yaptıran var mı ortalama ücreti neler lütfen tecrübeli birisi beni aydınlatsın :KK43:

Arkadaşlar merhaba, benim bebekliğimde bile gıdım varmış dikte dursam çenemi gersem de gıdım var. Artık çok bunaldım 20 yaşındayım bundan kurtulmak istiyorum. Soğuk lipoliz uygulaması gördüm araştırdım,çene bölgesine yaptıran var mı ortalama ücreti neler lütfen tecrübeli birisi beni aydınlatsın :KK43:

Ben gobegime yaptirdim cok memnun kaldim.
Ama hollandada yasiyorum o yuzden fiyat bilgisi tutmayabilir🥹

30 yasina kadar yuz de boyunda buyumeye devam eder. Eger kilolu deilsen nacizane tavsiyem en azindan 25 yasina kadar bekle.

Bi doktor ameliyatsız gıdı eritme yapıyor lokal anesteziyle. Bakmak istersen hesabı @drsevilklinik_nefertiti

Merhaba, ben 7 ay önce doktor Sevil Gizlenti’ye yaptırdım ve çok pişmanım. Boynumun altında izler kaldı, girintili çıkıntılı gibi, ilk aylar ödem dedi ve geçmedi. Üstüne ilk başta ilgili gibi görünseler de çok ilgisizler özellikle yanında çalışanlar. Üstelik hala gıdım da var hiçbir şekilde kaybolmadı. Benim önerim giderseniz doktor Gülsüm Ibraqimova’ya gidin. Azerbaycanlı fakat 4 ayda 1 filan Türkiye’ye İstanbul ve Almanya’ya geliyor. Dolarla ücret alınıyor fakat Türkiye’dekilerden daha ucuz 14 bine filan geliyordu. Aşırı güzel yapıyor, klasik liposuction yapıyor ve en sağlıklısı oymuş. Lazer şu anda iyi gibi görünüyor fakat deri altını yaktığı için ileride deride bozulmalar meydana geliyormuş. Gülsüm hanım çok tecrübeli ve tüm yöntemleri deneyip hastalarındaki sonuçları görüp klasik tercih ediyor. Onu şiddetle öneririm, zaten hesabına girdiğinizde farkı anlarsınız. Üstelik aşırı ilgili çok kibar bir kadın, diğerleri gibi size suçlu gibi davranmıyor

Bi doktor ameliyatsız gıdı eritme yapıyor lokal anesteziyle. Bakmak istersen hesabı @drsevilklinik_nefertiti
Delik açıp lazer atışlı kanülle yağı eritip başka kanülle yağları çekiyor. Ve videolarında gidiyor gibi görünsede hiçbir fark olmuyor ve işlem sonrasında da çok ilgisiz. Kesinlikle önermiyorum. Gülsüm Ibraqimova ya gidin işinin ehli @dr.kosmetolog_gulsum

Merhaba, benimde çok zayıf olmama rağmen genetik olarak gıdım vardı. Lipoliz yaptırdım iğneyle fakat hiçbir işe yaramadı. Dışarıdan lazerle bir şeyler yaptırdım gıdı hobraz deniyor. Hiçbir işe yaramadı. Tek çaresi liposuction yaptırmak. Önce yağı eritip sonra küçük çiziklerden yağı alıyorlar. Maliyetli ama diğerleri asla işe yaramıyor. bu konuda da doktoru iyi seçmen çok önemli. Benim önerim Gülsüm Ibraqimova. Mükemmel bir doktor. Sık sık Türkiye’ye geliyor

Bu arada kusura bakma, ben bu hesabı madur olduğum için açtım ve bulduğum konularda insanları aydınlatmaya çalıştım. Bu yüzden bir sürü yorumum gitmiş. Aynı konu olduğunu anlamamışım. Yoksa bot hesap filan değilim 😄😄

X