20 yaş dişi (20'lik diş) hakkında - İzmir

bilgesubegum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
5
0
30
Arkadaşlar İzmir'de 20'lik diş çekimi yaptırmış olanlar var mı? Doktor önerisi? SGK'lı bir yer bilen varsa süper olur :)

size onerim tayfun gunbay alsancakta. ben 20 lik dislerimi celtirdim gomuluydu. acisiz agrisiz 10 15 dk da bitiyor operasyon hic korkmaniza gerek yok ben cok gerilmistim ama hic caniniz yanmiyor o anda da sonrasinda da. panaromik dis filminizi devlet dis sagligi merkezinde cektirip filminizle birlikte giderseniz o gun ilk cekimi yapar sanirim cok gecmis olsun simdiden.

size onerim tayfun gunbay alsancakta. ben 20 lik dislerimi celtirdim gomuluydu. acisiz agrisiz 10 15 dk da bitiyor operasyon hic korkmaniza gerek yok ben cok gerilmistim ama hic caniniz yanmiyor o anda da sonrasinda da. panaromik dis filminizi devlet dis sagligi merkezinde cektirip filminizle birlikte giderseniz o gun ilk cekimi yapar sanirim cok gecmis olsun simdiden.
Merhabalar konu açılalı bayağı olmuş ama fiyatı nedir bu doktorun ve çok hassasım bu konuda güvenlir midir..

ben de cok hassastim bu konuda mukemmel bi doktor hem eli cok hafif hem guler yuzlu sempatik bi insan ayrica ekibi de cok iyi. fiyat da tek dis icin 6 ay once 500 750 arasiydi. dis durumuna gore. simdiden gecmis olsun.

X