2 ayda 30 kilo verebilir miyim ?

Sevil99

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2019
31
-5
Herkese merhaba yaşım 20 boyum 166 kilom 91 Diyetim şu şekilde gün boyunca farklı bir kür içicem içinde soda limon ve yeşilçay var ve yiyecek olarakta akşam üstüne doğru 2 yemek k. yoğurt 2 yemek k. yulaf bunu yiyicem sadece gün boyu günlük 133 kalori 2 ayda 30 kilo verebilir miyim?

verirsin ama fazlasıyla geri alırsın.
onun yerine diyetisyene git haftada 1-2 kiloyla sağlıklı zayıfla ne gerek var ayda 15 kiloya :)

Sen kafayı mi yedin arkadaşım bu nasıl diyet direkt git intihar et daha kolay olur Keza iki ay bile dayanamaz ölürsün zaten bu diyetle

Herkese merhaba yaşım 20 boyum 166 kilom 91 Diyetim şu şekilde gün boyunca farklı bir kür içicem içinde soda limon ve yeşilçay var ve yiyecek olarakta akşam üstüne doğru 2 yemek k. yoğurt 2 yemek k. yulaf bunu yiyicem sadece gün boyu günlük 133 kalori 2 ayda 30 kilo verebilir miyim?
Gel şunu 12-13 kilo yapalım ortada biyerde buluşalım. Sen 4 ay diyet yap her ay 6-7 kilo ver, o bile baya zorlayıcı .
Ben bi ara 3 ayda 18 kilo vermiştim ama adet düzenim şaşmıştı. Hem çok aktif de spor yapmıştım, hem diyetisyen.
Abartmadan kararlı adımlarla ilerlersen marta nisana incecik olursun

Sakın bu yola girme arkadaşım. Bu şekilde sağlığını kaybeden çok insan var.. Zamanla gidebilecek 20 kilo için ömür boyu sağlığını bozma derim kuzum😐

Insanin bi anda zayiflayasi geliyor ama yok öyle nasıl zamanla aldiysan zamanla verebilirsin bi sakin...

Tlc de agır yasamlar programı var mutlaka izleyin
Bugun dr dediki hızlı kilo vermeye calıstıgınızda safra taşı olusur veya yırtılır.
Cok tehlikeli bi durum lütfen hızlı kilo vermeyin

verirdin de dayanamadın diye düşünüyorum, konuyu açalı 1 aya yakın olmuş :halay:2 ay buna dayanabiliyorsan zaten kendini alnından falan öp aynada :KK53::KK53:

2012 yilinda yapmistim 2 ayda 25 kilo verdim hatta fazlasini . Sabahlari funda suyu, gilaburu suyu, birde aktarin bana verdigi bir su vardi agac sakizlardan elde ettigi bir toz onu 1.5 lt suyu karistirip iciyorsun. bu 3 suyu sabahlari toplaminda bir cay bardagini gecmeyecek sekilde ictim. aksamlari da caybardaginin 3/1 kadar funda suyu . Gun icinde 1 tane ismini yanlis hatirlamiyorsam siprulina hapi yosun katkili onu aldim. Zaten bu sular istahinizi kesiyor. Bagirsaklar kusmesin diye arada bir salata ya da elma yiyiyordum. Egzersiz yapmadim. Arada bir gittigim yerlere yuruyerek gittim. O gunden sonra kilo almadim. Ta ki Gectigimiz Ekim ayina kadar

Ben 2 ayda 22 kilo verdim. 82 den 60a dusmustum 3 yil once. Suan 68im

Ben su diyeti yaptım 1 haftada 10 kilo verdim. Şimdi 21 günlük olanı yapıcam. Bende 93 lerden 69 a indim bu diyetle. Yanında spor yaparsan bu yediklerinle elbet kilo verirsin. Ama 30 zor.

X