168 im 45 kiloyum kilo alamıyorum kilo almak icin ne yapabilirim?

Spraktin(tam olarak doğru hatırlamıyor olabilirim internetten bakabilirsiniz) diye bir şurup var eczaneden reçetesiz alabilirsiniz. İnanılmaz iştah açıyor biraz uyku yapıyor ama. Lifie diye bir uygulama var, günlük almanız gereken kaloriyi söylüyor yediklerinizi yazıyorsunuz falan. Uygulama beni çok motive etmişti kilo almıştım

168 im 45 kiloyum kilo alamıyorum kilo almak icin ne yapabilirim
Bende aynı şekilde kilo alamıyorum. Yaptırmadığım test kalmadı. Tüm değerler vs normal. Spor bu kısımda çok işe yariyor düzenli yaparsan tabi. Kas lazım biraz vücuda tabi sekilleniyor. Sağlıksız görünmüyorsan, değilsen vücudunu sev. Kilo iyi bişi değil emin ol.

Spraktin(tam olarak doğru hatırlamıyor olabilirim internetten bakabilirsiniz) diye bir şurup var eczaneden reçetesiz alabilirsiniz. İnanılmaz iştah açıyor biraz uyku yapıyor ama. Lifie diye bir uygulama var, günlük almanız gereken kaloriyi söylüyor yediklerinizi yazıyorsunuz falan. Uygulama beni çok motive etmişti kilo almıştım
Sipraktin çok fazla uyku yapıyor. Ertesi günü bile zombi gibi oluyor insan. Ayılamıyorsun sanki. İştah açmasında dediğiniz gibi sorun yok

Eğer uyku düzenininiz bozuk ise öncelikle onu düzeltmeye bakın. Daha sonra kendinize üç öğünlük, kilo almaya odaklı bir diyet programı hazırlayın. Diyetisyene gitmeyi düşünüyor iseniz size yardımcı olacaktır.

Şimdi herkes birsey önericek ve bir çoğu işe yaramayacak 165 boy 43 kilo olan biri olarak sana küçük bir tavsiye verebilirim . Öncelikle suan kilom 56 ve mutluyum gerçi biraz göbeğim var ama umrunda değil. Sonuca gelecek olursak . Yaklaşık 1000-1500 rl gibi bir bütçe ayırıyorsun kendine . Sonra en takım eczaneye gidip resource 2.0 içeceklerden almıyorsun hatta kaloris en yüksek hangis onlara bak ona göre al . Günde üç tane olucak şekilde her yemekten sonra dikiyorsun kafana tadı kötü değil zaten. 2 ay sonra gelip bana teşekkür ediyorsun :)))

Ben eskiden çok zayıftim. Hatta bı ara ailem doktora götürdü neden bu kadar zayıf bir rahatsızlık mi var diye. Gerekli tahliller sonucunda bir şey çıkmadı. Doktor gece yatmadan önce ballı yada çikolatalı süt icmemi bı dilim de çikolatalı/balli ekmek yememi istemişti.. ben yapmadım hiçbirini. Tesadüfen ekmeğe biraz abandım. Yani çok severek yemeye başladım ve bı anda kilo aldım. İştahım fln açıldı. Sizinde eğer hormonal bir probleminiz yoksa bağırsaklarıniza bir baktirabilirsiniz. Belki parazit vardır yada bir çeşit sindirim problemi yaşıyor olabilirsiniz.

Ask acısımı cekion be kızım butun gun stalk mı yapıyon ben de o zamanlar eskç sevgilimi atalklıycam diye yataktan cıkmazdım annem halime uzulurdu.. hastalıklı mısın derdi gören. Suan evliyim gebelikte 10 kg aldım ama dogumda 5 7 klosu geri gitti. Lohusalıkta ilk zamanlar pek yiyemiyordumm 2 4 kg daha verdim. Sonra tatlı ye süt olsun diye diye srrbetli tatlılara abandım ama her aksam yani. Gun içinde de artık xanım hep tatlı istiyordu emzirdikce kalori kaybedşp tatlıya elim ayagım titriyordu tarlı yyince kendimw geliyordum.. oyle baya klo aldım. Sonra deprek zaöanı tabi hem deoremzede olarak hemde deprem proikolojisyle cok kılo verdik. Bikaç aydır baska yerdeyiz emzirmeyide bıraktık deprem etkisiyle. Şuanda da artık pşlav kuru, pilav nohut,makarna corba yemekten 2 ayda afedersin dubaya donduk. Emzirerwk yakıyordum yediklrimimamamartık yakamıyorum tum gun otur otur bı kalorili seyleri ye derkennfena oldum

Merhaba bütün yorumları okuyamadım. kilo alamamak ne açıdan mesela iştah olduğu halde alamamak mı yoksa iştahsızlık mı? Benim iştahım hiç yoktu sizi yanlş bilgilendirmek istemem ama ben iştahsızlık probleminden dolayı pskyatriye gittim ama başka sebeplerde vardı anksiyetem vardı antidepresanla kilo aldım.

Merhaba bütün yorumları okuyamadım. kilo alamamak ne açıdan mesela iştah olduğu halde alamamak mı yoksa iştahsızlık mı? Benim iştahım hiç yoktu sizi yanlş bilgilendirmek istemem ama ben iştahsızlık probleminden dolayı pskyatriye gittim ama başka sebeplerde vardı anksiyetem vardı antidepresanla kilo aldım.
Merhaba bende de malesef iştah yok sinirlendikçe yemek yeme düşüncesi siliniyor resmen.Acıktıgımda bile zorlayarak yiyorum aşırı stresli bir hayatım var antidepranın etkilerini yaşadınız mı olumsuzluk oldumu hiç

Merhaba bende de malesef iştah yok sinirlendikçe yemek yeme düşüncesi siliniyor resmen.Acıktıgımda bile zorlayarak yiyorum aşırı stresli bir hayatım var antidepranın etkilerini yaşadınız mı olumsuzluk oldumu hiç
Merhaba hiç bir olumsuzluk yaşamadım ben 1.75 boyunda 49 kiloydum bu durum bnm pskoljimi bozmuştu ve aksiyete oldum açlık hissim sıfırdı. Bu sebeple pskyatriye gittim anlattım sen kilomu almak istiyorsun merak etme alacaksın ddi çok düşük bir doz antidepresan verdi. 1 ay sonra ilaç etki etmeye başlayınca iştahım geri geldi mutlu ve huzurluydum o vesileylede 63 kilo oldum boyuma göre ideal yani bazı şeyleri kendimiz halledemiyorsak yardım almakta fayda var.

X