150 kilo ile basladim

Mavissssseco

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2017
83
38
27
Herkese Merhaba. Size kendi hayat hikayemi anlatacağım. Ben kendimi bildim bileli hep şişman bir kızdım. Her zaman diyete başlarsam fakat hep başarıda olurdum. Benim en büyük sorunum ise aşırı tatlı yemek. Gün de 5 gofret yiyen 1 şişe kola ican biriydim. Onlar varken asla yemek bile yemezdim. 150 kilonun üstündeyim. Bir ara ailem beni bi doktora götürdü. Doktor bana troit ilacı ve glucophage diye bir ilaç verdi ilacın yan etkilerinden dolayı hiç düzenli kullanmadım. 1 ay önce dikkatli kullanmaya başladım. Bakin diyet yapmadım ama o yedigim şeylerden tiksinir oldum. Yine yiyordum ama birden fazlasını mide kaldırmıyordu. Evde köpek olunca mecburi yürüyüş de yapıyordum. Sonra bi arada şeytan durttu resmimiçektim. 1 ay önceki halimle bildiğiniz fark vardı. Benim nurtopu gibi dimdik duran göbek parçalarım resmen aşağıya bakıyorlardı. Şimdi tam 20 gündür az yiyerek ilacı kullanmaya devam ediyorum ve görenler kilo vermişsin diyor. Eğer devam edersem buradan isteyenlere fotoğraf atabilirim. Desteklerinizi bekliyorum diyetle kalın.

X