Saç Şekillendiriciler 15 Dakikada 3 Ay Kalıcı Fön......

Mutluluki

Mucize 1 di şimdi 2 oldu love
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2014
3.894
2.792
Merhaba kızlar...
Saçlarım belli olmayan şekilde sözde dalgalı, kupkuru ve çok elektrikleniyor aşırı kabarıyor. Saç derimden hiç bahsetmiycem aşırı kepek ve kaşıntı var yıllardır. Çok şampuan, bakım kremi, bakım yağı denedim ama ya etki etmedi ya da etkisi çok kısa sürdü.
Brezilya fönü araştırdım uzun zaman önce kimisi çok memnun kimisi bin pişman verdiği paraya. Bende bu sebeplerden ötürü vazgeçmiştim. Hatta evde yapanları duymuştum ona da cesaret edemedim tek başıma.

Şimdi başlıkta bahsettiğim şeyi denemek istiyorum. Bunu deneyen var mı arkadaşlar nette araştırma yaptım yorumlar samimi gelmedi sanki reklam gibi...
Aranızda olumlu olumsuz bir şey bilen varsa lütfen yazın bana çünkü yapmayı çok istiyorum.
Kuaföre bile gerek yok, föne gerek yok çok kolay ve maaliyeti düşük diğer yöntemlere göre.
Sadece acaba saçıma zarar verir mi bundan korkuyorum. Videolarında sadece bir fön çekimi kadar zarar verir diyor yapan kişiler. Ama tam inanamadım.

Saçıma evde keratin bakımı yapıp 3 gün sonra bunu uygulamayı düşünüyorum (daha az zarar görmesi için yapıyorum) uygulama yaptıktan 3 gün sonrada tekrar keratin bakımı yapıp saçımın düz ve sağlıklı olmasını istiyorum.

Sizin fikirlerinizi bekliyorum karar vermemde yardımcı olur musunuz lütfen?

Denemeyen, bilmeyenler ve merak edenler için adını verebilirim özelden buradan yasak değilse buradan da verebilirim.

Sevgiler

canım ya keeratin güzeldir fakat kuaförde yaptırsan daha iyi

Canım bi marka krem var 15 dakika da 3 ay duzluk diyor dark and lovely idi sanırım. Ben kuaförüme sordum benim saçım da aynı senin gibi hemen hemen belime kadar uzun saclar icin onermiyorlarmis bu bahsettigim kremi neden dedim üreten firma onerisiymis bu

Ayrıca ben keratin bakımı çok yaptırdım onun duzlestirici yada kabarma yi sıfıra indiren bi etkisi hep boşuna para harcamış oldum ben ama insallah sen memnun kalirsin

Canım bi marka krem var 15 dakika da 3 ay duzluk diyor dark and lovely idi sanırım. Ben kuaförüme sordum benim saçım da aynı senin gibi hemen hemen belime kadar uzun saclar icin onermiyorlarmis bu bahsettigim kremi neden dedim üreten firma onerisiymis bu

Ayrıca ben keratin bakımı çok yaptırdım onun duzlestirici yada kabarma yi sıfıra indiren bi etkisi hep boşuna para harcamış oldum ben ama insallah sen memnun kalirsin

Merhaba canım dediğin marka benim de bahsettiğim ürün. :KK52: İnternette çok uzun saçlı kızlar yapmış fotoları var. Tabi ne kadar doğru bilemem. Bu yüzden ben de hala cesaret edip deneyemedim korkudan. Zaten yapmak istesek bu üründen bize 3 - 5 kutu lazım belki. Kuaföre yaptırsak kuaför bir şey kazanamaz. bu durumda da yapmakta istemez bence. O yüzden öyle demiştir sana.
Keratin bakımı da tam olarak düzleştirici etki sağlamıyor düzenli keratin bakımı sadece saçın canlılığını parlaklığını kısacası sağlığını kazandırıyor ve koruyor. Bu sayede saç daha az elektriklenmiş oluyor.
Keşke yapan birilerini bulsak konuşak belki ikna olup yaptırırım ya da içim de ukde olarak kalmaktan çıkar vazgeçerim

Merhaba canım dediğin marka benim de bahsettiğim ürün. :KK52: İnternette çok uzun saçlı kızlar yapmış fotoları var. Tabi ne kadar doğru bilemem. Bu yüzden ben de hala cesaret edip deneyemedim korkudan. Zaten yapmak istesek bu üründen bize 3 - 5 kutu lazım belki. Kuaföre yaptırsak kuaför bir şey kazanamaz. bu durumda da yapmakta istemez bence. O yüzden öyle demiştir sana.
Keratin bakımı da tam olarak düzleştirici etki sağlamıyor düzenli keratin bakımı sadece saçın canlılığını parlaklığını kısacası sağlığını kazandırıyor ve koruyor. Bu sayede saç daha az elektriklenmiş oluyor.
Keşke yapan birilerini bulsak konuşak belki ikna olup yaptırırım ya da içim de ukde olarak kalmaktan çıkar vazgeçerim
Aynen canim olabilir :) valla bende cok begenmistim bu urunu ama evet cok kucuk kutusu hayatta yetmez ben glatt falan da denedim ama pek ise yaramadi ve cok kotu kokuyor. Insallah kullanan birileri vardir

Aynen canim olabilir :) valla bende cok begenmistim bu urunu ama evet cok kucuk kutusu hayatta yetmez ben glatt falan da denedim ama pek ise yaramadi ve cok kotu kokuyor. Insallah kullanan birileri vardir
Ben bir gelişme olursa yazarım sana canım..
Zeytin yağını saçında beklet hafta da 1 gün 1-2 saat. Yumuşacık yapıyor ve elektriklenme azalıyor.

X