14 Kasım 2022 Yeni Diyet Serüvenim

Sabahbezgini

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2015
31
18
31
Merhaba kızlar, bugün itibari ile yeni diyet serüvenime başlıyorum. Burayı da daha çok motivasyon amaçlı kullanmayı hedefliyorum.
Bu hafta su orucuna sarmış bulunmaktayım. 5 gün böyle devam edeceğim.
Sonrası aralıklı oruçla devam eder diye düşünüyorum.
Bu aralar sıklıkla şehir dışı seyahatlerim var. Zaten yoğun kilo almam da bu nedenle oldu.
Seyahatlerim biter bitmez egzersizlerime de başlayacağım.
Birlikte ilerleyecek arkadaşlar arıyorum. Bu sefer vazgeçmek yok.

Boyum 1.61 ve 65.6 kg.yim VKİ=25.08

14.11.2022 - 65.6 kg
1 bardak sade nescafe
1 kupa americano
3 bardak yeşil çay
3.5 lt su

15.11.2022
Sabah: 1 orta boy americano
Öğlen: 1 bardak yeşil çay
İkindi: 1 bardak sade nescafe
Akşam18.00:
1 kase mantar çorbası
Az bulgur nohut
Birkaç tane turşu
Toplam su 3lt
Gece: 1 sade türk kahvesi ve 2 çay

Son düzenleme:
İlk gün güzel geçti. Şu an herhangi bir açlık hissetmiyorum. En zor kısmı akşamları oluyor. İnsan otomatik yemek yemek istiyor.

Veee devam edemedim. Akşam şiddetli baş ağrılarım olunca bıraktım. Ama diyete devam aralıklı oruçla devam ediyorum.

Merhabalar. Sıvı ağırlıklı bir diyet yapıyorsun anladığım kadarıyla. Bende başlamak istiyorum aslında. Ben de en son 69 civarıydım tartım bozulduğu için güncel kilomu bilmiyorum. Daha önce aralıklı oruçla 9 kilo kadar vermiştim. Benim zaafım abur cubur, hamur işi ve hareksizlik maalesef. Uzunca bir süredir yürüyüşe başlamayı düşünüyorum ama bazı problemlerden dolayı başlayamıyorum ve psikolojik olarak daha çok yiyorum. Ve bu durumdan da çok rahatsızım bir taraftan görüntümden memnun değilim diğer taraftan hiçbir şey yapmıyorum veya yapamıyorum. İnşallah ben de istikrarlı yapabilirim.

X