110 KG DAN 64KG YA :) EVRİME İNANDIM KENDİME İNANDIM

polyannaaxx

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2017
1
17
Küçük yaşlarda basketbol hayatım olmuştur.. hep sporla iç içeydim.. orta 2.3 arası bırakınca , aniden kilo aldim .. hormonlarım bozuldu.. 100 kg lara cıktım.. kaç yil boyunca başarısız sonu gelemeyen dietler yaptım sonra herşeyden vazgecmişken kendimi toparladım.. 25yasına geldıgımde kendıme soz verdım.. ben dıet degıl , saglıklı beslenıp kılolarımı verecegım egzersızle.. bu benım hayat stılım olacak dedım ve sonuna kadar gittim.. uzman bir diyetisyenle çıktım bu yola.. ömür boyu içecegm bir tiroit hapıım var oda hayatımın parçası ve mutsuz degilim..şu anda 1 yıl geçti 26 yaşındayım hiç olamadıgım kılo da 64 kg yum :) 69 kg yu gordugumde tartıda diyetisyende aglamıstım .. başardık dedi diyetisyenim.. başardın ! psıkolojim kapkara dünyam pespembe olmuştu.. kılolarım yuzunden işyerlerindede sorun yaşayip işe alınmıyordum.. şu anda şükür işim gücüm yerinde memnunum.. maaşımı alıp alışverişe musmutlu gidebiliyorum.. ;:) tabiki çatlakların tamamen gitmesi imkansız.. bacak içlerimdekı sarkıklar malesef tamamen sporla toparlanamayabılırmıs kıızlar.. bende mart nisan gibi hem yağ aldirma hem gerdirme ameliyatı düşünüyorum.. kendinize güvenin.. hayatınızda kendınıze yapacagıınız en güzel iyilik saglıgınız ıcın kendınize bakmanız..

daha fazlasi için .......com bakabılırsınız :) daha bir çok fotom ve yazılarım mevcut :)
IMG_1491556693688.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Helal olsun gerçekden tebrik ediyorum.inş bu zorluklarla geldiğin yerde kalır ve bir dahada kilo almazsın.benim derdimde işde bu 43 yaşındayım 66 kiloyum okadar zor kilo veriyoruki anlatamam aylarxa uğraşıp verdiğim beş altı kiloyu dikkat etmediğim bir haftada geri alıyorum bu haksızlık beni canımdan bezdiriyor diyetten soğutuyor.üstelik abur cubur sevmem kola tarzı şeyler cips gibi abuk subuk şeyler yemem genede hemen alıyorum

Daha yeni 2 ay önce başladım 66 idim 62 ye düşdüm haftada 3 günde evde spor yaparak.hastalandım yatak döşek yattım bir çanta ilaç tabi böyle olunca diyete sporada bakamadım ama çokda yemedim zaten dermanımda yokdu birde bakdımki 2 ay çabalayıp ne zorluklarla verdiğim kiloları 10 gün içinde almışım.canımdan bezdim vallahi benim sorunum bu kilomu koruyamıyorum.siz ne diyeti yaptınız ne yeyip içdiniz hiç bahsetmemişsin.biraz yardımcı olsan tatlım

Helal olsun gerçekden tebrik ediyorum.inş bu zorluklarla geldiğin yerde kalır ve bir dahada kilo almazsın.benim derdimde işde bu 43 yaşındayım 66 kiloyum okadar zor kilo veriyoruki anlatamam aylarxa uğraşıp verdiğim beş altı kiloyu dikkat etmediğim bir haftada geri alıyorum bu haksızlık beni canımdan bezdiriyor diyetten soğutuyor.üstelik abur cubur sevmem kola tarzı şeyler cips gibi abuk subuk şeyler yemem genede hemen alıyorum
Kan değerlerinize bıktırdınız mı?
Demir,b12,D vit.değerleriniz düşük olunca da kilo vermeniz zorlaşır ve kolay kilo alırsınız.
Aile hekiminden bakmasını isteyebilirsiniz.

Merhaba. Çok tebrik ediyorum. Ben yeni üye oldum bu sayfaya. Sizin gibi azimli arkadaşları görünce bana da bir kararlılık geldi.

X