Zeynep Kamil Hastanesinde İlgili Bir Kadın Doğum Doktoru

Ruzgarcicegi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2024
6
2
28
Merhaba. Ben hamileyim. İstanbulda yaşıyorum. Bu ikinci hamileliğim ilki düşük oldu. Onun için ilgili, beni daima takip edebilecek bir doktor arıyorum. Zeynep Kamil Hastanesinde önerebileceğiniz iyi bir kadın doğum doktoru var mı acaba? Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba. Ben hamileyim. İstanbulda yaşıyorum. Bu ikinci hamileliğim ilki düşük oldu. Onun için ilgili, beni daima takip edebilecek bir doktor arıyorum. Zeynep Kamil Hastanesinde önerebileceğiniz iyi bir kadın doğum doktoru var mı acaba? Şimdiden teşekkür ederim.
Bebiş hayırlı olsun, sağlıkla kavuşun ikiniz de birbirinize🌸

Benim arkadaşım ikiz riskli gebelikten dolayı o hastaneye perinatoloji doktoruna gidiyor. Fakat devlet olduğu için her seferinde her zaman aynı doktora randevu alamıyor, farklı farklı gidiyor. Doğum esnasında o an hangi doktor varsa o yapacakmış öyle demişler.

Özeldeki gibi bir doktorun takipli hastası olunmuyor sanırım 🤷🏻‍♀️ Farklı bir durum varsa elbette bilemem

Bebiş hayırlı olsun, sağlıkla kavuşun ikiniz de birbirinize🌸

Benim arkadaşım ikiz riskli gebelikten dolayı o hastaneye perinatoloji doktoruna gidiyor. Fakat devlet olduğu için her seferinde her zaman aynı doktora randevu alamıyor, farklı farklı gidiyor. Doğum esnasında o an hangi doktor varsa o yapacakmış öyle demişler.

Özeldeki gibi bir doktorun takipli hastası olunmuyor sanırım 🤷🏻‍♀️ Farklı bir durum varsa elbette bilemem
Teşekkür ederim. Çok sağolun. Bende gidince iyi bir doktor olsun istiyorum. Kimisi umursamıyor pek.

Ben o hastanede kontrollere gittim ve orada doğum yaptım kesinlikle tavsiye ederim kadın doğum doktoru nazan tarhan a git özellikle sabah 8 30 , 10 arası randevu alırsan özellikle 8 30 8 45 almani tavsiye ederim hocaya denk geliyorsun hoca muayene ediuor seni . Riskli gebelik görürse perinatoloji ye yönlendiriyor. Sen istersen de direk yönlendiriyor. Beni yönlendirmisti ve perinatoloji ye yonlendirirse de kesinlikle mucize hocaya randevu al . Yine sabah saatlerinde al randevunu. Doktor çok çok iyi . Asistanları da çok iyi . Hepsi ilgililer. Ve bilgililer bu 2 isme güven, benim yavrumu sağlıkla kucağıma almamı allahtan sonra sağladılar. Allah razı olsun hepsinden . Aklına takılan birsey olursa sorabilirsin bana da .

Zeynep Kamil genel olarak donanımlı bi hastane. Biraz kalabalık, yoğun oluyor. Özellikle tek başına kadın doğum çocuk hastanesi olduğundan genelde iyi cihazlar, donanımlı ve daha önce her türlü şeyle karşılaşmış doktorlar oluyorlar. İyi gitmeyen bişey olursa müdahalesi kolay, tespiti kolay oluyor bu yüzden. Ama eğitim araştırma hastanesi olduğundan poliklinikteki doktorlar hep asistan oluyor. Bi kaç kere gittim, asistana denk geldim. Ben asistanlsrdan da memnun kalmıştım. Ve evet doğru hangi devlet hastanesi olursa olsun hangi kadın doğum doktoru müsaitse o girer doğumunuza. Eğer hep aynı doktora randevu bulmak istiyorsanız ya özele gitmelisiniz ya düz devlet Hastanesi'ne. Eğitim araştırma hastanesi olursa hep asistana denk gelirsiniz. Hatta muhtemelen aynı doktora da alsanız farklı asistana denk gelirsiniz.

Selamlar, ben de zeynep kamilde doğum noktasinda dusunmeye baslayan bir gebeyim. Dua eder dualarinizi beklerim... Lakin devlet hastanelerindeki dogum prosedürüne hakim degilim. Doğuma erkek de girebiliyor degil mi devlette? O konuda bizim bir tercih hakkimiz bulunuyor mu

Selamlar, ben de zeynep kamilde doğum noktasinda dusunmeye baslayan bir gebeyim. Dua eder dualarinizi beklerim... Lakin devlet hastanelerindeki dogum prosedürüne hakim degilim. Doğuma erkek de girebiliyor degil mi devlette? O konuda bizim bir tercih hakkimiz bulunuyor mu
Hayir kimseyi almıyorlar doğum yaptığınız vakit odada bir kadın refakatçi kalabiliyor doğum yaptıktan sonra alindiginiz oda 2 kişilik. Allah zamanında sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Amin.

Hayir kimseyi almıyorlar doğum yaptığınız vakit odada bir kadın refakatçi kalabiliyor doğum yaptıktan sonra alindiginiz oda 2 kişilik. Allah zamanında sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Amin.
Cevabiniz icin teşekkür ederim. Sormadigim bir soru da olsa yine merakimi giderecek bir seye cevap bulmus oldum.. "Erkek de girebiliyor degil mi" sorum ebe, doktor, hemsire mahiyetinde idi... Onlarda kadin istediğimize dair bir tercih yapilabiliyor mu devlette?

Cevabiniz icin teşekkür ederim. Sormadigim bir soru da olsa yine merakimi giderecek bir seye cevap bulmus oldum.. "Erkek de girebiliyor degil mi" sorum ebe, doktor, hemsire mahiyetinde idi... Onlarda kadin istediğimize dair bir tercih yapilabiliyor mu devlette?
Afedersiniz ben yanlış anlamışım. Malesef oyle bir tercih hakkı yok , giriyorlar evet

X