Yakınlaşmamak

Aysegullerden

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.354
282
Beni seven problemlerimizi çözmemizde her zaman çaba sarf eden birisiyle nişanlıyım ama gel gör ki neredeyse 15 gündür beni görmüyor bunun üstüne görüştüğümüzdede yakınlaşmaktan ziyade ufacık bir dudaktan öptü o kadar( bu arada yanlış anlaşılmasın ama uzun uzun öpmesini beklerdim). Ben mi ilgi manyağıyım?

Son düzenleme:
Beni seven problemlerimizi çözmemizde her zaman çaba sarf eden birisiyle nişanlıyım ama gel gör ki neredeyse 15 gündür beni görmüyor bunun üstüne görüştüğümüzdede yakınlaşmaktan ziyade ufacık bir dudaktan öptü o kadar. Ben mi ilgi manyağıyım?
Bence normal değil.olması gereken bu değil.tecrübelerimden yola çıkarak cinsel sorunu olabilir.

Beni seven problemlerimizi çözmemizde her zaman çaba sarf eden birisiyle nişanlıyım ama gel gör ki neredeyse 15 gündür beni görmüyor bunun üstüne görüştüğümüzdede yakınlaşmaktan ziyade ufacık bir dudaktan öptü o kadar. Ben mi ilgi manyağıyım?
Evlendikten sonrasına sakliyordur belki olamaz mı? Böyle bir karakterde biri değil mi?

Cinsellik yaşamak için evliliği bekliyoruz ama insan öpmez mi
Karaktere bağlı biraz. Ama eğer sen adım attiysan belki kafasında acaba kimlere böyle yaptı kimlerle ne yaşadı diye bir düşünce mi soktu? Ya da yakinlasirsam kendime engel olamam diye de düşünmüş olabilir. 15 gün görmeyince aklına kötü düşünceler geliyor olabilir ama belki ciddi başka problemleri vardır anlatamadığı. Belkide evlilik korkusu başladı. Ya çok fazla etken var bunu en iyisi sen anlayabilirsin. Ne kadar süredir berabersiniz?

X