Yağ enjeksiyonu yaptiranlar

pelinprensesim

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
58
5
40
Merhaba yağ enjeksiyonu yaptıranların yorumlarini bekliyorum ağız çevremden ceneme doğru boşluk yanaklarimda da hacim eksikliğine bağlı biraz sarkmam var yağ enjeksiyonu düşünüyorum bu bosluklara yağ enjeksiyonu yaptırsam normal dolgulardaki gibi sarkmayi biraz toparlar mi yoksa daha da mi sarkitir

Söz yaptirdiniz mi niye böyle bişey dediniz biraz açar mısınız
Evet alnıma bırde jawlıne olacak şekilde yaptırdım. 14.günüm çok pişmanım su an erimesı için elımden geleni yapıyorum yüzümün simetrisi bozuldu psikolojim alt üst oldu 20 gün sonra düğünüm var meyapcam bılmıyorum.
Doktor eriyeceğini sabretmemi ıstıyor ama inanın hiç değmıyor bukadar stres ve üzüntüye. Etrafnızda yapan oldumu gercekten eriyormu?

7 ay önce yaptırdım ama hiç kalmadı eriyip gitti :KK43: doktorum 60 bin istiyor sonucta 7 ay da bir bu kadar para veremem ne yapicam bilmiyorum :KK43:

7 ay önce yaptırdım ama hiç kalmadı eriyip gitti :KK43: doktorum 60 bin istiyor sonucta 7 ay da bir bu kadar para veremem ne yapicam bilmiyorum :KK43:
Yaptırdıktan sonra şişlik ne kadar sürdü normal hayata ne zaman döndünüz bu süreçte işlemden memnun muydunuz güzel oldu mu birde yüzünüz eski haline mi döndü daha kötü filan oldu mu

Yaptırdıktan sonra şişlik ne kadar sürdü normal hayata ne zaman döndünüz bu süreçte işlemden memnun muydunuz güzel oldu mu birde yüzünüz eski haline mi döndü daha kötü filan oldu mu
Bence gerek yok o kadar para vermeye direk dolgu yaptırın çünkü hem ameliyat hem geçici bisey boş yani değmedi çünkü bi süre sonra hepsi eriyor

X