VARİKOSEL AMELİYAT FİYATLARI ACİLLLL

Ya çok teşekkür ederim güzel fikir oldu bize çok çok sağolun eşime söyledim oda iyi olur dedi
Rica ederim ne demek
Biz tup bebek içinde burda devam etmeye karar verdik hocalar prof ve çok ilgililer ücretlerde dışarı göre çok uygun raporsuz 47 dediler

Rica ederim ne demek
Biz tup bebek içinde burda devam etmeye karar verdik hocalar prof ve çok ilgililer ücretlerde dışarı göre çok uygun raporsuz 47 dediler
Cok iyi yaaa Valla karar verdik biz gidecez çünkü yazık o kadar emek verip zor kazanıyoruz ama özeller boyuna yükseltiyor fiyati

Kesinlikle öyle mikrocerrahi olduktan sonra özel devlet farketmez Eyüp hocada prof olmuş gecen gittigimde gördüm yoğunluk yok Çanakkale küçük yer rahat rahat halledersiniz içiniz rahat olsun

Olsun isterse 10 bin istesin razıyım 55 bin ne ya.
Bir de ilaçlar var tabii. 3 ayda 6 bin takviye ilaçlar için ödedik. Şimdi 6 aya kadar devamını istedi doktorumuz. Her haliyle yıpratıcı bir süreç. Allah hepimize kolaylık versin. Bu arada çok faydasını gördük onu da ekliyim. İleri hızlı 1 olan sperm 33 e yükseldi diğer değerlerde yükselişte iyi gidiyor şimdilik çok şükür

Darısı başımıza inşallah yorucu bir süreç ama yinede insanin gözü bişey görmüyor eşin sigara kahve çok tüketiyor mu benimki tüketiyor ama peşin peşin söyledim doktora gidip tedaviye girdikten sonra bırakacaksın yeter diye

Kesinlikle öyle mikrocerrahi olduktan sonra özel devlet farketmez Eyüp hocada prof olmuş gecen gittigimde gördüm yoğunluk yok Çanakkale küçük yer rahat rahat halledersiniz içiniz rahat olsun
Çok iyi ya valla eşimle anlaştık birkaç işimiz var hallettikten sonra gideceğiz umarım güzel sonuçlar alırız

Darısı başımıza inşallah yorucu bir süreç ama yinede insanin gözü bişey görmüyor eşin sigara kahve çok tüketiyor mu benimki tüketiyor ama peşin peşin söyledim doktora gidip tedaviye girdikten sonra bırakacaksın yeter diye
Bizimki de içiyor malesef ameliyattan sonrada bırakmadı bende yoruldum artık bişey demiyorum

Çok iyi ya valla eşimle anlaştık birkaç işimiz var hallettikten sonra gideceğiz umarım güzel sonuçlar alırız
Merhaba bağcılarda Ali yurtlak diye bir doktor var ameliyatsız varikosel tedavisi yapıyor instagtamdan inceleyebilirsiniz benim de eşim aynı durumda biz de burayı düşünüyoruz

X