Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri troid bezi bozuk olup göğsünü büyütmek isteyenler?

slm kızlar bendede hipotroidi var yani troid bezim az çalışıyor ve benimde gögüslerim çok küçük :KK14: hipotroidisi olupta gögüslerini büyütmeyi başaran varmı bende merak ettim doğrusu..

genelde hipotriod olanlar kilolu oluyor bağrsak tembelliği sebebi ve metabolzma yavaşlğı yzünden. göğüsleri olur yani.
bende de çok gariptr ki 172 boya rağmen 53 kiloym. zayfm göğüs 70 beden ancak..
yazın çok uğraşmıştm ama hormonlarım çalışmadğıı içn faydası yoktu nerdn bleymki snradan öğrendm.
şimdi normale döndüm. ama her ay 3 tüp kan vermek sonucunda düşüp bayılıodm :KK43: kontrol içn alıolardı.
şimdi mart ın 3 ünde kontrolm var. uzun zamandır hiç göğüsle ilgli bşi yapmıyrm. yapsam işe yarar mı yoksa troid bezlerm zorlanr mı onu da blmyrm :26:
param olnca slikon yaptrcm bşka trlüsü olmaz sağlık sorunu çıkar fln korkarm :63:

ama bende ağrı sızı falan yapan tek şey themra göğüs şekillendrici yağ/krem kasedeydi.
ben düzenli kullanmadım ama etkisi vardı. bu arada kremleri yağları 3 ay kullanıp iişe yaramadı demeyin en az 1 yıl kullanın. themra 20 lira bşi. 1 sene olmasa da 6 ay kullanın :KK51: mucize beklemeyin 3 ayda

Bildiğim kadarıyla bu tricot hapları bir yıl kullanmak gerekirmiş kanser yapıyormuş bunu okuduğumda bende hapı bıraktım yeyzemde kullanıyordu yıllardır kansere yakalandı kan kanseri bir arkadaşımın arkadaşı da bu hapı kullanıyormuş oda meme kanserine yakalandı bende korkumdan terk ettim bu hapı

X