Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Sürekli idrar hissi

Merhabalar nasıl geçti acaba sizinki ve kaç günde geçti hangi ilaçları kullandınız lütfen yardım edermisniz

Geçti mi acaba bu durumunuz düzeldi mi düzeldiyse nasıl dizeldi acaba lütfen yardım eder misiniz bende aynı problemi yaşıyorum şu an

arkadaşlar sürekli idrar hissi duyanlar var mı ya 1 aydır bunu çekiyorum ve aşırı aktif mesane olduğu söylendi ilaç kullanıyorum ama hiçbi faydası olmuyo doğal yöntemler falan var mı bildiğiniz ? Ayrıca evli falan da değilim yani ve enfeksiyon da değilmiş ama daha bugün doktordan geldim başka bi ilaç verdi bi etkisi olmadı tabi henüz ilk gün bu ama ben umudumu kaybettim iyice ve aşırı derecede moralim bozuk daha 19 yaşındayım bu arada ve şu hissi yaşamaktan deliricem
Merhaba iyileşebildiniz mi acaba ?
İyileştiyseniz ne yaptınız paylaşabilir misiniz aynı sorundan müzdaribim çok zor durumdayim

Ben Sistit oldugum de olmuştu feci bişey. Hem psikolojik hem fizyolojik olarak mahvediyor insanı . Bende enfeksiyon vardı ama sende yokmuş . Bi ilaçlarını kullan bakalım olmadı iyi ni üroloji uzmanına görün . Geçmez ise sıkıntılı olur.
Merhaba benimde aynı şekilde başladı ve geçmiyor maalesef bu his ne kullandınız acaba?

Merhaba benimde aynı şekilde başladı ve geçmiyor maalesef bu his ne kullandınız acaba?
Merhabalar bir çözüm yolu bulabildiniz mi? Keşke ilaç içip çözüm bulan arkadaş yanıt verse… bende de sistit sonrası başladı ve be asla geçmiyor ne yapsam da

X