Son Pişmanlık

Piyasaya bakınan, lütfen yanlış anlamayın ama kadınlara araba muamelesi yapan bir erkeğe ikinci şansı vermeyerek kızınızın hakkını savunuyorsunuz. Kadına değer vermeyen, kızının annesini bile bile mutlu etmeyen bir baba kızına ne verebilir ki? Mutlu anne = mutlu çocuk. Çok mutlu olun. 🥰🌸
Ahh ne güzel yorum çok sağolun 🤗🌸

Tabiki bakındı Instagram'da eklediği kadınları görmeniz lazım.
Çok geçmiş olsun. Zannediyorlar ki bütün kadınlar kendilerine kucak açmış onları bekliyor onu sosyal medya aşklarıyla başbaşa bırakın sakın ardınıza bakmayın kızınızla hızurlu güzel bir hayat kurun kendinize

Umarım ikinci şans vermeyerek kızımın hakkına girmiyorumdur zira asla haketmiyor. En güzel yıllarımı heba ettim bundan sonraki yıllarımı vermem.
Yazdığı pişmanlık yazısı bile şans vermemeniz için yeterli. Daha ayrılmadan piyasaya bakan, senin istediğin sevdiğin şeylerin farkındaydım bile bile yapmadım diyen adam düzelmez . Kurtulduğuna sevindim kafanı karıştırmasına izin verme. Aklına yaptığı kötülükleri boşanmaya giden sebeplerinizi getir hatta yaz.
ona göre fazla akıllı ve güçlü bir kadın olduğunuz belli. Barışırsanız kendini bir şey zannetmeye devam eder

Yazdığı pişmanlık yazısı bile şans vermemeniz için yeterli. Daha ayrılmadan piyasaya bakan, senin istediğin sevdiğin şeylerin farkındaydım bile bile yapmadım diyen adam düzelmez . Kurtulduğuna sevindim kafanı karıştırmasına izin verme. Aklına yaptığı kötülükleri boşanmaya giden sebeplerinizi getir hatta yaz.
ona göre fazla akıllı ve güçlü bir kadın olduğunuz belli. Barışırsanız kendini bir şey zannetmeye devam eder
Haklısınız bu zamana kadar yaptığı şeyler yenir yutulur cinsten değil gerçekten kağıda yazmıştım daha önce sakın aklının karışmasına izin verme sana şunları şunları yapmıştı diye çünkü kötülükleri çok çabuk unutan biriyim.

Piyasada kollarını açmış onu bekliyordu, millete yürüdüm yüz bulamadım kürkçü dükkanına döndüm diyemiyor da. Piyasa da nasıl iğrenç bir tabirse artık.
Size hayatınızın kalanında kızınızla sevdiğiniz, hak ettiğiniz gibi sevildiğiniz harika bir hayat diliyorum 🌸

Zorluk geçmiş kolaylık kalmış o berbat kanser evreyi atlatmissin sevgili hemcinsim. İnşallah elini tutup zevkle Kordon'da yuruyecegin bir eşin olacak .herşey daha güzel olacak o da artık pişmanlığına doymaz . Mutsuzluk evresi bitti mutluluk gelecek 🎉🌺

Tabiki bakındı Instagram'da eklediği kadınları görmeniz lazım.
Onları eline bi dilim ekmek verip evde oturtamaz tabi. Onlar onun b.klu donlarını yıkamaya değil, varsa parasını yemeğe gelirler. Bitti mi para, durmaz giderler. Oh çok seviyorum şunu ya, boşanınca üstlerine kadın yağacak sanan heriflerin en sonunda oturup şeyini avuçladığını görmek çok zevkli.

Onları eline bi dilim ekmek verip evde oturtamaz tabi. Onlar onun b.klu donlarını yıkamaya değil, varsa parasını yemeğe gelirler. Bitti mi para, durmaz giderler. Oh çok seviyorum şunu ya, boşanınca üstlerine kadın yağacak sanan heriflerin en sonunda oturup şeyini avuçladığını görmek çok zevkli.
İnanın çok zevkli👌Pavyondan gelip sen kadın mısın sen ana olsan ne olur diye zorbalardi. Şimdi bu hallerini görmek aşırı güzel. Daha o bana ne ithamda bulunduysa ne iftira attıysa hepsini başka kadında yaşayacak ve ben de o zaman buraya yazacağım etme bulma dünyası diye😌

Zorluk geçmiş kolaylık kalmış o berbat kanser evreyi atlatmissin sevgili hemcinsim. İnşallah elini tutup zevkle Kordon'da yuruyecegin bir eşin olacak .herşey daha güzel olacak o da artık pişmanlığına doymaz . Mutsuzluk evresi bitti mutluluk gelecek 🎉🌺
Eş olur mu olmaz mı o çok zor bı konu benim için çünkü kız evladım var . Sanırım onu okutup evlendirmeden biriyle evlenmem tabi büyük konuşmak istemiyorum. Yinede temennileriniz için çok teşekkür ederim 🤗

İnanın çok zevkli👌Pavyondan gelip sen kadın mısın sen ana olsan ne olur diye zorbalardi. Şimdi bu hallerini görmek aşırı güzel. Daha o bana ne ithamda bulunduysa ne iftira attıysa hepsini başka kadında yaşayacak ve ben de o zaman buraya yazacağım etme bulma dünyası diye😌
Bulmuş da gelmiş merak etmeyin. Siz kordonda el ele gezmek isteyince garibim bir kadın max bunu ister sanmış. Ama o instada ekledikleri evler arabalar pahalı hediyeler istiyor. El ele gezme işini lisede bitirmişler. Pavyon kadınına bunu bedava versen almaz. Eskiden pavyona düşmek kötüydü, şimdi bu heriflerin eline düşeceğine pavyona düş.

Bulmuş da gelmiş merak etmeyin. Siz kordonda el ele gezmek isteyince garibim bir kadın max bunu ister sanmış. Ama o instada ekledikleri evler arabalar pahalı hediyeler istiyor. El ele gezme işini lisede bitirmişler. Pavyon kadınına bunu bedava versen almaz. Eskiden pavyona düşmek kötüydü, şimdi bu heriflerin eline düşeceğine pavyona düş.
Evet kesinlikle öyle. Ayrıldıktan sonra keşke seninle evlenecegime bı konsla evlenseydim demişti onu da bulamadı zavallı

Son pişmanlık evet boşanma kararı karara çıkmış eski eş uzun zaman sonra tekrar pişmanlığını dile getirdi.
Ya ben onun bu anlarını görmek için Allah a her gün dua ediyordum ama şimdi anlamasının hiç bı anlamı yok herşey zamanında güzel.
Hoş ben onun bu sözlerini 3 kuruş nafaka vermemek için son çırpınış olduğunu düşünmüyor değilim.
Bİ mesajda "kordonda el ele tutuşmak yürümek isterdin ben hadi hadi durdurmaz eve götürürdüm şimdi hallerimden eser yok"diyor. Bu mesaj o kadar canımı acıttı ki herşeyi biliyor bana çektirdiği her eziyeti bile bile yaptı demek ki
Uzun zaman sonra ağladım bugün. Bide diyor ki "piyasaya bakıyorum da sana çok haksızlık etmişim" diyor aptal.
Bela okusam değmez. Kufretsem bana yakışmaz. Aynı sokakta yaşıyoruz. En zoru bu galiba unutmak çok zor hatta imkansız.
Nasıl geçer bu günler bilmiyorum. Umarım bı an önce birini bulur çoluga çocuğa karışır da bana ilişmez artık.
Buna diyeceksin ki ben de baktım senden iyisi çokmuş boşa zaman kaybetmişim

X