Sırt ağrısı mide bulantısı anksiyete

Ghyukolp

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2021
2
0
25
Merhaba arkadaşlar midemde aşırı bulantım oluyor ve sırtımın tek bı noktasında sızlama gibi bir ağrı oluyor sol tarafında ve bu stres yapınca daha çok oluyor acaba anksiyete olabilirmi bu arada panik atak hastasıyım ama sormak istedim gastritim ve reflümde var

Merhaba arkadaşlar midemde aşırı bulantım oluyor ve sırtımın tek bı noktasında sızlama gibi bir ağrı oluyor sol tarafında ve bu stres yapınca daha çok oluyor acaba anksiyete olabilirmi bu arada panik atak hastasıyım ama sormak istedim gastritim ve reflümde var
Strestendirr ama direkt anksiyeten var da deme yani psikolojik bir hastalık bu fizyolojik değil

Bende anksiyete var kaslarda aşırı ağrı yapabiliyor. Mesela benim şuan sırtım göğsüm çok ağrıyor ama üşüttüm mü stres mi yaptım bilemiyorum

Sen ben misin acaba 😅 tıpa tıp aynı şeyler sırtımın solundaki sızlama o ağrı mahvedyor beni midem de ağrıyor yanıyor gastrit ve reflü var hiç geçmiyor midem bir de göğsümün ortası ya da sol tarafı bazen sızlıyor ve bu ağrılar anksiyetemi daha da arttırıyor kalp sanıyorum korkuyorum kötü senaryolar dönüyor kafamda sonra o düşündüğüm kötü seyler rüyalarıma giriyor acaba rüya bana mesaj mı verdi diye tekrar bi anksiyete krizi yoruldum valla. Psikiyatır anksiyete yüzünden diyor fizyolojik belirtileriymiş.

Uykusuzluk yaşıyorum ben ansiyeteyi bağlı olarak bide kas ağrısı geçmiyor birtürlü artık psikiyatri gittim 😔

Benim karaciğerimin olduğu yer ağrıyor.İlk başladığında birkaç dr a gittim hiç birşey yok dediler.İnanmadım 6 ay kadar bekledim baktım birşey olmuyor:)Ve hala ağrıyor.6 ay bekledim çünkü karaciğer kanserine biçilen ömür 6 ay okumuşdum

Benim karaciğerimin olduğu yer ağrıyor.İlk başladığında birkaç dr a gittim hiç birşey yok dediler.İnanmadım 6 ay kadar bekledim baktım birşey olmuyor:)Ve hala ağrıyor.6 ay bekledim çünkü karaciğer kanserine biçilen ömür 6 ay okumuşdum
Merhaba agriniz gectimi benimde 7 aydir safra kesesi ve karacigerin oldugu bölge agriyor ayrintili bakildi hicbirsey cikmadi sırtimada vuruyor agrisi sizde durum nedir acaba

Merhaba agriniz gectimi benimde 7 aydir safra kesesi ve karacigerin oldugu bölge agriyor ayrintili bakildi hicbirsey cikmadi sırtimada vuruyor agrisi sizde durum nedir acaba
Hayır hala ağrıyor:).Dediğiniz gibi safra kesesinin ve karaciğerin olduğu yer:KK51:

Tam olarak neresi ağrıyor

X