Sezeryandan sonra süt

esragirgin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2022
1.442
964
32
Arkadaşlar sezeryandan sonra 17. Günüm Nasipse ve halen sütüm aşırı değil yanii sağım yaptımda 20 cc 2 göğüsten
Hurma
Dut suyuu
Tahin helvası
Yumurta peynir vs
Arada pekmez bir kaşık içiyorum
2.5 3 litre su
Dahaa ne yapabilirim çoğalması içinn
Bilgi verebilirmisiniz bebeğe mamaaDa veriyorum
İNŞALLAH tüm bebişler sağlıkla ilerler 🙏🤲🦋🐬

Merhabalar her an sütüm geliyor sütüm çok var diyerek telkinlerde bulunun, olumsuz bir cümle bile etkiliyor görümcemden biliyorum. Sütüm yok diye diye 6.ayda sütü komple kesildi. Dereotu ve havuçta yapıyor diyorlar, süt artırıcı damlalarda etkili olur inşallah🤲

bol dinlenme, duş, kendinizi iyi hissedeceğiniz şeyler yapmak mesela dışarı çıkmak gibi.
ve tabi ki bol emzirme. her fırsatta bebişe vermeyi deneyin sütü arttıran tek şey emzirmek ve sağım yapmakmış.

Merhabalar her an sütüm geliyor sütüm çok var diyerek telkinlerde bulunun, olumsuz bir cümle bile etkiliyor görümcemden biliyorum. Sütüm yok diye diye 6.ayda sütü komple kesildi. Dereotu ve havuçta yapıyor diyorlar, süt artırıcı damlalarda etkili olur inşallah🤲
Bu olumlamayı yapmam gerekiyor sanırım evett canımm teşekkür ederim uyguluycam ALLAH ın izniyle 🙏🤲🐬

bol dinlenme, duş, kendinizi iyi hissedeceğiniz şeyler yapmak mesela dışarı çıkmak gibi.
ve tabi ki bol emzirme. her fırsatta bebişe vermeyi deneyin sütü arttıran tek şey emzirmek ve sağım yapmakmış.
Anladım canım teşekkür ederim dahada emzirmeyi çoğaltayım İNŞALLAH cümleten Şifalanırız 🙏🤲🐬

Arkadaşlar sezeryandan sonra 17. Günüm Nasipse ve halen sütüm aşırı değil yanii sağım yaptımda 20 cc 2 göğüsten
Hurma
Dut suyuu
Tahin helvası
Yumurta peynir vs
Arada pekmez bir kaşık içiyorum
2.5 3 litre su
Dahaa ne yapabilirim çoğalması içinn
Bilgi verebilirmisiniz bebeğe mamaaDa veriyorum
İNŞALLAH tüm bebişler sağlıkla ilerler 🙏🤲🦋🐬
Helva yanlış
Pekmez yanlış

Hurma ve dut suyunu Baska faydaları ıcın elestırmeyecegım.

Süt artırımı ıcın yanlıs hepsi
Anca kılo alır sonra da dogum kılolarımdan kurtulamıyorum dersınız

Sut artıran tek sey uyku ve su dur

Bende mart ayi sezeryan dogum yaptim 2 ay olmak uzere. Ne pekmez yedim ne bisey ne peynir ne süt. Ilk gunler bol çay içtim simdi de bol su içiyorum. Aç kaldigim zamanlarda oluyor. Uykusuz da kaliyorum. Dinlenebiliyorsan dinlen ve bol su iç. Saglikla büyüt 🥰

Helva yanlış
Pekmez yanlış

Hurma ve dut suyunu Baska faydaları ıcın elestırmeyecegım.

Süt artırımı ıcın yanlıs hepsi
Anca kılo alır sonra da dogum kılolarımdan kurtulamıyorum dersınız

Sut artıran tek sey uyku ve su dur
Canımm uykuu gündüz uyuyamıorum geceleri de 3 5 gündür ancak uyuyabiliyorum su içimini arrttırdım 🙏🤲🐬

Bende mart ayi sezeryan dogum yaptim 2 ay olmak uzere. Ne pekmez yedim ne bisey ne peynir ne süt. Ilk gunler bol çay içtim simdi de bol su içiyorum. Aç kaldigim zamanlarda oluyor. Uykusuz da kaliyorum. Dinlenebiliyorsan dinlen ve bol su iç. Saglikla büyüt 🥰
Aminn canımm ancak 3 5 gündür dinlenebiliyorum oda gecee ancak 4 5 saatt 🙏🤲🐬

X