Sebepsiz infertilitesi olup doğal yolla hamile kalan var mı ?

Sebepsiz infertilitesi olup doğal yolla hamile kalan var mı?
2 yıl düşünmedik ama olacağı varsa yine olurdu bence. 3,5 yılımız dolunca kimyasal gebelik oldu 5. Yılımıza yakın aşılamaya niyetlendik. Bazı tahliller ve Rahim filmi istediler. Bunları tamamlama sürecindeydik. Rahim filmi çekildiğim ay (ki temiz çıkmıştı ama) hiç umudum yoktu sancım vardı adet olurum diye ped almıştım çok şükür kullanmaya gerek kalmadı hayırlı haberi aldık. Rahim filmi çektirdiniz mi

Bu dönemde ben takviye olarak 6 aydır prowomen diye bir vitamin kullandım doktorun tavsiyesi üzerine hem polikistik over hemde yumurta kalitesine iyi geliyormuş benim amh ı yükseltmişti birde birkaç aydır beeo nun arı sütü-bal-polen karısımlarından ve arada bir omega 3 kullandım
Ben de şuan düzenli 1 saat yürüyüş yapıyorum.
Her sabah aç karnına yumurtlama gününe kadar eğriçayır bal polen kullanıyorum. OMEGA 3 ve demir ilacini kullaniyorum. Avakado , yeşillik, havuç ,karalahana salatasını her gün tüketmeye başladim. Paketli yiyeceklerden uzak durmaya kalıyorum. Çerez tüketiyorum, çay ve kahveden çok uzaklaştim günde 2 bardak çay o da açık. İnciri de zeytinyağına bırakmışım onuda tüketiyorum. Şimdilik aklıma gelen bunlar

2 yıl düşünmedik ama olacağı varsa yine olurdu bence. 3,5 yılımız dolunca kimyasal gebelik oldu 5. Yılımıza yakın aşılamaya niyetlendik. Bazı tahliller ve Rahim filmi istediler. Bunları tamamlama sürecindeydik. Rahim filmi çekildiğim ay (ki temiz çıkmıştı ama) hiç umudum yoktu sancım vardı adet olurum diye ped almıştım çok şükür kullanmaya gerek kalmadı hayırlı haberi aldık. Rahim filmi çektirdiniz mi
Evet rahim filmini cektik. Temiz çıktı.
Eşimin değerleri iyi ,hiçbir sorunumuz yok. Bakalım bize ne zaman nasip olacak:)

bende bu ay hsg çektirdim temiz çıktı yine de gebelik şansı artıyor dediler ama bu ay da olmadı maalesef

X