Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçın Kırılmasını Önlemek İçin Gerekenler Ve Ne Yapılmalı !!!.

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
S

Sıla OKUR

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Sıla OKUR
YORUMLARINIZI BEKLERİM.

SAKIN YAPMA
Paket lastiği gibi üzeri kaplanmamış çıplak lastikleri toka niyetine kullandığında, saçlarına ne büyük bir eziyet ettiğini biliyor musun? Saç telleri rahatlıkla bu lastiğe dolanır; hem düğüm olur hem de çabucak kırılırlar.

DOĞRU OLAN
Saçını toplamak için lastik bir toka kullanmak istiyorsun, saçının sağlığı için üzeri kumaş ya da iplik dokuma olanları tercih etmelisin. Üstelik çeşitli renklerini bir arada kullanarak hoş şekiller yaratabilirsin.

SAKIN YAPMA
Saçını kuruturken, fönü çeşitli yerlerden gelişi güzel tutmamalısın. Bu uygulama saçın parlaklığını alır.

DOĞRU OLAN
Daha fazla parlaklık için saç kurutma esnasında yapman gereken, fön makinesini köklerden uçlara doğru tutarak kurutmak

SAKIN YAPMA
Saçını asla sırılsıklamken taramaya kalkma. Saç ıslak olduğunda üç kat daha zayıftır ve kırılmaya müsaittir.

DOĞRU OLAN
Banyodan çıktıktan sonra bir süre havluyla bekle. Nemi alınmış saç, taranmaya en uygun saçtır. Bu arada kullanacağın tarağın da geniş dişli olmasına dikkat et.

Saçınızın harika şekiller almasını istoyasınız buı ürünlr çok özel.....
goldwell in 24 üründen oluşan serisi styling tüm şekillendirme ihtiyaçlarını karşılamak için yapılmış ayrıca saçınıza da çok hoş bi koku veriyor ve tüm Goldwell şekillendirme ürünlerinden, hiçbir şekillendirme serisinde bulunmayan Elastomer, Bambu Proteini, ve Polimerlerin patentli kombinasyonu olan benzersiz FlexShineTM teknolojisinden yararlanılıyomuş bu sayede ışıltılı parlaklık yumuşklık esnek tutuşa sahip saçlar herzemn şeklini koruyomuş..

böyle jöleyi sürünce taş gibi olmasını pek sevmiyodum zaten diğer ürünlerde fazla şekil veremiyordum bu iyi olabilir..

• Konu Sahibi Sıla OKUR
sıla okur sizlere katılıyorum benim meslek guurubuma girdiği için çok isabetli konulardan bahsetmişsiniz teşekkür ederim ve size katılıyorum böyle güzel metinlerinizin devamını bekleriz..

X