(Resimli) En son satın aldıgınız parfumler

Bana çok erkeksi ve baharatlı bi koku demişti:KK14: allahtan şişemin sonuydu. Ama benimkisi tatlı veya ferah çiçeksi kokuları seviyor. Belkide o yüzdendir genel olarak baharatlı sevmiyor tek sevdiği dior addict ve ck euphoria sanırım baharatlı olarak. Hatta euphoriaya bayılıyor
erkekler genel olarak öyle kokuları seviyorlar. Benim eşimde tatlı kokulara bayılıyor.

2019 içinde aldıklarım;
Narciso Rodriguez for her edp
Narciso Rodriguez poudree (orijinal Tester diye aldım ama tam bir felaketti, kullanamadım)
Aker Pearl (burberry body muadili)
PR Olympea (en çok bunu kullandım)
Ysl black opium (DP den almıştım, nedense çok az kullandıktan sonra hemen bozuldu)
Oriflame Paradise edp (bana göre çok çiçekçi olduğundan fazla kullanamadan arkadaşıma verdim)

Geldi gönlümün sultanı, hayatımın parfümüüü
A2A8D5E1-7518-4E30-98FA-421810181329.jpeg

Thierry Mugler Alien aldım. Hepsiburada da cok uygun fiyata düsmüs almak isteyenler bakabilir. Mavi kozmetikten aldım güvenilir bir firma Mm kozmetik bandrollü gönderiyor.
zaten annemin alien’ini baya kullanmıstım test etmek icin gercekten sevdigimi fark ettim ve aldım. Henüz gelmediği icin fotografını ekleyemedim. Gelince eklerim.

Thierry Mugler Alien aldım. Hepsiburada da cok uygun fiyata düsmüs almak isteyenler bakabilir. Mavi kozmetikten aldım güvenilir bir firma Mm kozmetik bandrollü gönderiyor.
zaten annemin alien’ini baya kullanmıstım test etmek icin gercekten sevdigimi fark ettim ve aldım. Henüz gelmediği icin fotografını ekleyemedim. Gelince eklerim.
Güzel günlerde kullan tatlım. Ben de kokusunu çok beğeniyorum ama alıp sürekli kullanabilir miyim emin olamadım o yüzden hiç elim gitmedi almaya :oops:

Güzel günlerde kullan tatlım. Ben de kokusunu çok beğeniyorum ama alıp sürekli kullanabilir miyim emin olamadım o yüzden hiç elim gitmedi almaya :oops:
Bence 2 fıs kullanırsan baymaz zaten cok kuvvetli bir koku. Designer ama bir niche kalitesinde olduğunu düşünüyorum ben. Teşekkür ederim,o zaman darısı basına diyeyim🙏🏻
düsünüyorsan mutlaka hepsiburadadaki indirimi kacırma derim ben.

Kızlar merhaba bende parfüm alacağım. En güvendiğiniz instagramda alışveriş yaptığınız siteler var ise paylaşmanızı rica ederim... hayırlı ramazanlar.

Kızlar merhaba bende parfüm alacağım. En güvendiğiniz instagramda alışveriş yaptığınız siteler var ise paylaşmanızı rica ederim... hayırlı ramazanlar.
Instagram parfumevrenim canım Nazmiye hanım tavsiye ederim. Birde Bülent bey adı UzayExlusive diye geçiyor. İkiside çok güvenilir satıcılardır. Özellikle Bülent Bey yıllardır bu işi yapıyor çok iyi bir insan öneririm

Kızlar bir delilik yaptım ve Parfums De Marly Delina siparis ettim Beymenden. Gelince fotoğrafını atacağım buraya🙅‍♀️🤩
Normal fiyatından almadım, %20 indirim kodu vermişti beymen bana onu kullanarak aldım. Gelmesi için sabırsızlanıyorum ama sıkmaya kıyabilir miyim onuda bilmiyorum.
Kozmetiğe parfümlere vs gelecek %40 vergiyi duyunca gözü karartıp sipariş ettim çünkü çok istiyordum. Bu arada bu vergi olayına da canım çok sıkıldı gerçekten. Zaten zar zor biriktirip alıyoruz birde üstüne %40 vergi bilemiyorum artık nasıl alacağız:KK43:

Yves saint laurent libre intense siparisi verdim resmi trendyol sayfasından.. biliyosunuz ki ysl resmi türkiye sayfasını trendyola açtı. Ve fiyatlar diğer kozmetik mağazalardan tabi ki daha avantajlı. Birde ekstra 30 tl indirim kodu vardı onu patlattım. Değmeyin keyfime😂

X