Regln son günü cinsellik ve gebelik

Arkadaşlar merhaba bir konu danışacaktım 13 Nisanda Adetim başlamıştı ve 18 Nisanda bitmişti fakat tam olarak bitmemişti böyle hafif kahverengi şeklinde lekelenme tarzı geliyordu. 19 Nisanda bir birlikteliğim oldu ilkini korunarak yaptık ikincisinde prezervatif olmadan yaptık ama içe boşalma tarzı bir olay olmadı geri çekilme şeklinde oldu .

İlişki bittikten sonra tuvalete gittiğimde kan geldiğini gördüm bende adetten dolayı kalan kanın geldiğini düşündüm ertesi güne kadar silince kan gelmeye devam etti bu arada flo uygulamasını kullanıyorum adet takibi için ve onda hamile kalma olasılığınız düşük yazıyordu yani yumurtalama dönemine bakarak ilişkiye girdim.

Korunmasız olan ilişkide boşalma olmadı dediğim gibi ama araştırınca boşalma öncesi gelen zevk sıvısında sperm olabildiğini okudum bunu okuyunca 24 saat geçmeden ella içtim. 20 nisanda ella içmiş oldum yani. İlişkiden şuan 11 gün geçti ve en az 2 hafta test için beklenmesi gerektiği yazıyor internette bu arada gelecek ay reglim 18 Mayıs gösteriyor ama ella yüzünden gecikebilir sanırım.

Sormak istediğim şu hamile kalma konusunda endişelenmeli miyim ve test yapmak için illa regl gecikmesi beklemem gerekiyor mu yoksa ilişkiden 14 gün sonra test yapmalı mıyım.

Cevaplarsanız çok mutlu olurum teşekkürler.
Ay hiç bilmiyorumki bende bekliyorum cnm en güzeli test

X