Regle 7 gün kala hamilelik belirtisi olur mu ?

Durumunuz psikolojik. Gebelik bu kadar sürede asla belirti vermez . Göğüs hassasiyeti kasık ve bel ağrısı gebeliğin 2-4 haftaları arasında görülür ve bu süreç olana kadar adetiniz 5 gün gecikmiş olur. Anlattıklarınız gebelik belirtisi değil . Beklenen adet gününde test yapın bir iki gün öncesinde yapmayın. Beklenen adet gününde adet olmazsanız ikisini birden de yapabilirsiniz kesin sonuç verecektir
Benim adetim gecikmeden kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, hafif mide bulantısı, uykuda artış başladı. Reglime 1.5-2 hafta falan vardı. Bazen çok erken hissedilebiliyor gerçekten

Merhabalar burda görünce başlığı buraya da yazmak istedim.
Ovulasyon testinde Nisan 19 ve 20 si çift çizgiydi 21inde siliklesti bende bu üç günü değerlendirdim. Ama bu 20sinden beri geçmeyen bir kasık ağrım var bazen tam alt karnım bazen solda ama çoğunlukla sağ tarafta çok şiddetli değil ama bıçak batması gibi yere eğilince yata uzaninca zonkluyor gibi belime ve arka boşluklarına vuruyor bazen. Bugünde ilk defa sol dizime doğru karıncalanma var boyle hafif ağrı gibi şeffaf kokusuz çamaşır ıslatan akıntı bazen kremsi yapıda beyaz akıntı goguslerime dokununca da iğne batması hissi yaşıyorum sizce olabilirmi 🤔🥹
Sat 7 nisan
Bat 6 Mayıs

Eklentiler

• IMG20240422205458.jpg
    IMG20240422205458.jpg
    121,5 KB · Görüntüleme: 10
Merhabalar burda görünce başlığı buraya da yazmak istedim.
Ovulasyon testinde Nisan 19 ve 20 si çift çizgiydi 21inde siliklesti bende bu üç günü değerlendirdim. Ama bu 20sinden beri geçmeyen bir kasık ağrım var bazen tam alt karnım bazen solda ama çoğunlukla sağ tarafta çok şiddetli değil ama bıçak batması gibi yere eğilince yata uzaninca zonkluyor gibi belime ve arka boşluklarına vuruyor bazen. Bugünde ilk defa sol dizime doğru karıncalanma var boyle hafif ağrı gibi şeffaf kokusuz çamaşır ıslatan akıntı bazen kremsi yapıda beyaz akıntı goguslerime dokununca da iğne batması hissi yaşıyorum sizce olabilirmi 🤔🥹
Sat 7 nisan
Bat 6 Mayıs
İdrar versene enfeksiyon olabilir bol su içelirsin

Psikolojikmen etkilenmiş olabilirsiniz ancak bende sizin gibi adetten 4 5 gün önce adet olacakmişim gibi belirtiler yaşadim, yani bu da ortalama yumurtlamamdan 7,8 gün sonra olmaya başladi. Geciktikten 3 gün sonra test yaptiğimda ise sonuç pozitifti
Merhaba, regl öncesi bu ağrılar dışında başka belirtileriniz var mıydı?

Ben yumurtlamadan sonra ki günler bel ağrısı çektim normalde adet olacağım zaman belim ağrır dediğin gibi ara ara kasık batmalarım oldu bi sık sık idrara çıkıyordum göğüs uclarında şişlik göğüs dolgunlaşması..adete 1 hafta kala ovulasyon yani yumurtlama testi yaptım koyuluk gördüm bi kaç gün daha tekrarladım gittikçe T çizgisi koyulaştı orda anladım bişeyler olduğunu ve adete 2 gün kala gebelik testinde pozitifi gördüm darısı isteyen herkesin başına
Merhaba, hayırlı olsun :)) Regle kaç gün varken başladı ilk belirtileriniz?

Benim adetim gecikmeden kasık ağrısı, göğüs hassasiyeti, hafif mide bulantısı, uykuda artış başladı. Reglime 1.5-2 hafta falan vardı. Bazen çok erken hissedilebiliyor gerçekten
Merhaba, hayırlı olsunnn :)) Döngüleriniz düzenli miydi peki? Uygulama 29 yumurtlama gösteriyor, BAT 13 Mayıs ama 1 Mayıs'tan beri göğüs hassasiyeti hariç hepsi var. İlk kasık ağrısı ve lekelenme oldu ayın 1'inde kahverengi, 2'sinde pembe. Sadece 1 damla. Sonra hiç gelmedi ama gariptir ki ağrılar hala devam ediyor. Yumurtlama ağrısı diye yorumlamak istiyorum ama öyle olsa bu denli uzun sürer miydi? Sırt ve bacağıma da vuruyor ağrılar.

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor, evet 2den küçük ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?

Merhaba, hayırlı olsunnn :)) Döngüleriniz düzenli miydi peki? Uygulama 29 yumurtlama gösteriyor, BAT 13 Mayıs ama 1 Mayıs'tan beri göğüs hassasiyeti hariç hepsi var. İlk kasık ağrısı ve lekelenme oldu ayın 1'inde kahverengi, 2'sinde pembe. Sadece 1 damla. Sonra hiç gelmedi ama gariptir ki ağrılar hala devam ediyor. Yumurtlama ağrısı diye yorumlamak istiyorum ama öyle olsa bu denli uzun sürer miydi? Sırt ve bacağıma da vuruyor ağrılar.
Çok sağolun 🌸. Reglim düzenliydi ama denemeye başlayınca biraz sapıttı, daha önce negatif sonuç aldığım 1 test yapmıştım regl gecikmesinden dolayı. O dönem regl ağrısı benzeri ağrı yaşamıştım. Ama benim regl sancım şöyle olur ilk önce kasıkları bir yoklar sonra orada kalan donuk bir ağrıya dönüşür. Hamilelikte yoklama kısmında kalmıştı. O ağrılar çok değişik ağrılar gerçekten, bende göğüs ağrısı olmaz mesela o zaman resmen o kasık ve göğüs ağrısı ele verdi diyebilirim. Hatta eşime ‘bu ay hamile kalmış olabilirim çok farklı hissediyorum’ demiştim. Test yaptığımda pozitif sonuca da hiç şaşırmadım. Bazı insanlarda hiç belirti vermeyebiliyor, ben gebelik beklediğim, kendimi tanıdığım ve vücudumu çok dinlediğim için fark ettiğimi düşünüyorum ☺️.

Durumunuz psikolojik. Gebelik bu kadar sürede asla belirti vermez . Göğüs hassasiyeti kasık ve bel ağrısı gebeliğin 2-4 haftaları arasında görülür ve bu süreç olana kadar adetiniz 5 gün gecikmiş olur. Anlattıklarınız gebelik belirtisi değil . Beklenen adet gününde test yapın bir iki gün öncesinde yapmayın. Beklenen adet gününde adet olmazsanız ikisini birden de yapabilirsiniz kesin sonuç verecektir
Canım bişey sorcam 2 haftalık hamileyim çok şükür daha 3 gün oldu öğreneli öğrendiğim gündem beri ara ara karın ağrısı falan var sence normal mi bazen çok şiddetli de oluyor tabi bel kasık ağrısı da var yani

X