Regl dönemi

harry1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2024
46
16
Merhaba arkadaşlar benim regl dönemi öncesinde bacaklarıma iğne batma hissi oluyor ya da çok üşüyünce tüyler diken diken olur ya öyle bi his diyim sizlerde de bu durum var mı? Regl dönemlerim sancılı geçer hormon testleri vs normal. Regliden 1 hafta önce başlar bu his.. bilgisi olan paylaşırsa eğer mutlu olurm teşekkürler😊

Merhaba arkadaşlar benim regl dönemi öncesinde bacaklarıma iğne batma hissi oluyor ya da çok üşüyünce tüyler diken diken olur ya öyle bi his diyim sizlerde de bu durum var mı? Regl dönemlerim sancılı geçer hormon testleri vs normal. Regliden 1 hafta önce başlar bu his.. bilgisi olan paylaşırsa eğer mutlu olurm teşekkürler😊

Miyoma baktırdınızmı? Bendede olurdu miyomlarımı aldırdıktan sonra hiç bir şikayetim kalmamıştı.

Gözükedebilir ama hepsi görünmüyor.
Bende bi kısmı rahim emarıyla görünmüştü.
Anladım teşekkür ederim inşallah miyom falan yoktur rabbim nasip ederse gebe kalmak istiyorum doğumdan sonra sancılar geçer diyorlar Kasım'da 1 kimyasal düşük geçirdim 5-6 aydır falan deniyoruz bu ay da olmazsa dr a gidip bu rahim filmini sorayım bakalım 😞

X