Mutfak Dekorasyonu Pt avm den alışveriş yapan var mi

Merakli mlht

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2018
24
9
Instagramda gezerken karsima pt avm diye birsey cikti ilk basta ptt avm sanip tikladim urunlerine baktim ve yemek masalari cok cok ucuz. Tedirgin de oldum alisveris yaoaniniz var mi yardimci olursaniz sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_20220321-132558.png
    Screenshot_20220321-132558.png
    67,4 KB · Görüntüleme: 44
Merhaba. Bende denk geldim. Gercekten çok uygun fiyatlar. Ama güvenemiyorum da 🤭 alışveriş yaptınız mı?

Ayy ben böyle upuzun yazdım da ptt avm sanıp ama tekrar mesajı okuyunca yanlış anldıgımı farkettim.
Neyse silmiyorum yine de mesajımı belki birlerine faydam olur 😂
Benim daha önce yapmış olduğum ufak tefek alışverişler var o zaman hiç sıkıntı yaşamamıştım. Güvenilir bir site. Pttnin e alışveriş sayfası.
Fakat bu ay baya yüklü miktarda bir alışveriş yaptım. Derin dondurucu aldım o site üzerinden. Büyük ebatlardaki alıverişleriniz için tavsiye etmiyorum. Asla. Alırkan uyarı olmamasına rağmen kargom geldiğinde apartman girişine bıkarız buradan siz alırsınız veya evde tek olduğumu söylememe ragmen yardım edecek biri varsa gelsin yardım etsin çıkaralım gibi bir uslupla karşılaştım. Kargoyu kabul etmedim tekrar dağıtıma çıkartıklarında bu sefer daireme kadar getirdiler. Kurulum için servis çağırdık paket açılımda bir tarafında vuruk olduğu tespit edildi. Bu seferde ayrı bir sorun. Pttnin eve kurye hizmetleri ücretli imiş. Desisi yüksek eşyalarıda parasıyla bile almaya gelmiyorlarmış. Aldığım ürününde desisi yüksek olduğu için ptt evden gelip almayacağını bizim kargoya götürmemiz gerektiğini söylediler. Anlayacağınız keyfi bir iade olmadığı halde satıcı firmadan kaynaklı kusurlu ürünü iade edebilmek için bir araç kiralayıp para ödeyip pttye taşıdık. Berbat bir süreçti.
O yüzden küçük ürünler alacaksanız desisi sorun olmayacak miktardaysa alın amaa ebatları, ağırlığı yüksek ürünler alacaksanız asla tavsiye etmiyorum.

X