Panik atak

esk50

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
27
2
25
Arkadaslar panik atak gögüste basınç hissi yaparmı çok kötü hissediyorum kendimi kardiyolojiye gittim bir hafta once temiz çıktı sonçlsr

Evet göğsüne öküz oturmuş gibi olur boğazın düğümlenir yutkunamazsın her yerin ağrır bende de hepsi var

Sürekli ölecekmiş gibi hissetmek te varmı sende çok kötü birşey olucak hissi
Bir ay önce ensemde bir şişlik çıktı öldüm öldüm dirildim dr.a gittim lenf bezin enfeksiyon dolmuş dedi antibiyotık kullandım geçmedi sürekli kansermiyim ölecek miyim diyip duruyorum vücudumu kontrol ediyorum iç sesim asla susmuyo hayattan zevk alamıyorum iştahım sıfır asla yemek yiyemiyorum gecen hasta pskiyatriye gittim ilac vs verdi cok cok zorda kalırsam onları kullanıyorum sen neler yaşıyosun bu süreçte

Bir ay önce ensemde bir şişlik çıktı öldüm öldüm dirildim dr.a gittim lenf bezin enfeksiyon dolmuş dedi antibiyotık kullandım geçmedi sürekli kansermiyim ölecek miyim diyip duruyorum vücudumu kontrol ediyorum iç sesim asla susmuyo hayattan zevk alamıyorum iştahım sıfır asla yemek yiyemiyorum gecen hasta pskiyatriye gittim ilac vs verdi cok cok zorda kalırsam onları kullanıyorum sen neler yaşıyosun bu süreçte
Ben ilaçsız atlatmaya çalışıyorym ama çok zor sürekli farklı belirtilee hissediyoeym fenalaşacak gibi oluyorum gögsümde baskı hissi kötü birşey olucak korkusu 😐

Ben ilaçsız atlatmaya çalışıyorym ama çok zor sürekli farklı belirtilee hissediyoeym fenalaşacak gibi oluyorum gögsümde baskı hissi kötü birşey olucak korkusu 😐
Aynıyım bnde valla birş yanımda bı hastalık konussa aynı belirtiler bende de var gibi hissediyorum

Arkadaslar panik atak gögüste basınç hissi yaparmı çok kötü hissediyorum kendimi kardiyolojiye gittim bir hafta once temiz çıktı sonçlsr
evet boğazda bir yumru olur birşey vardır göğüste bir basınç olur. bende yaşadım ama atlattım hepsini.

ilaçsız atlatıyorsanız mutlaka terapi alın. bende iki doktora gittim işe yaramadı kendim atlatmaya çalıştım oda olmadı. sonunda arkadaşımın tavsiyesiyle şansımı deneyim diye başka bir doktora gittim hayatımı kurtardı diyebilirim. terapiyle atlattım. hiçte korktuğum gibi birşey değilmiş anladım. doğüru doktor ve doğru terapi çok önemli. 4 yıl olmuştur birkez bile geçirmedim. bilişsel terapiyle emdr almıştım

X