OKB SÜRECİ YAŞAYANLAR VE ATLATANLAR

Zemheriir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2024
3
0
28
Herkese merhaba Okb konusunda sıkıntı yaşıyorum benim gibi olan var mı? Normalde hafif takıntıları olan biriyim ama titiz değilim yine de dikkatliyimdir. Uzun bi süredir undan çok rahatsız olmaya başladım. Unlu bir sey asla yapamıyorum kek börek vs onu geçtim erişte lavaş tarzı unla yapılmış seyler de beni geriyor.Dokunamıyorum. Markette un reyonundan geçerken üzerime gelmesin diye uğraşıyorum kasaya dökülmüş olabilir diye eve geldiğinde her seyi siliyorum. Mesela ekmek üzerndeki un bile etkiliyor. Sorun şu ki un farkında olmadan elimize üzerimze vs gelirse gittiğm her odaya bulaştı sanıyorum. Her yere döküldü hissi beni boğuyor. Ramazan pidesnde bile fazlaca un oluyor sofradan kalkanlar el yıkamadığı için o un ve ekmek tozları dokundukları her yeri batırıyor hissi. Hatta kendim yıkadığımda acaba arınmadı mı diyorum. Doktora gittim okb dedi benim gibi olan var mı lütfen bana yardım edin. Ne yapabilirim nasıl geçer bu çok yorucu çok yıpratıcı.. bu sayfaya bunu sormak için üye oldum lütfen yargılamayın sadece yardımcı olabiliecekler yanıtlasın şimdiden teşekkür ederim

X