Ojeden Dolayi Tırnaklarım Cok Kötü oldu Ne Yapıcamm:(

G

gamze_3517

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gamze_3517
kırmızı ojeyi inanılmaz seviyorum ve ellerim pamuk gibi bembeyaz olduğu içinde çok yakışıo..bi ara tırnaklarımdan hiç çıkarmaz oldum..oje yaklaşık 2 hafta kadar kaldı tırnaklarımda..ojeyi bi çıkardım..benim suratını görcektinizzz..ilk tepkim ''bu neeeeee'' oldubenneyaptımkibenneyaptımki tırnaklarım havasız kaldığından mı yoksa ojenin renginden mi bilmem sararmış ve 1 hafta oldu geçmedi..baktıkça delircek gibi oluyorum eee ojede süremiyorum..nasıl geçicek bu bilen varmı..öpüldünüz hatunlarjeyyarjeyyarjeyyar

• Konu Sahibi gamze_3517
Kendi cevabını kendin vermişsin. O kadar uzun süre oje kalırmı tırnaklarda. Onlara da yazık yav:mymeka: Sararmış solmuş garipler. Ben şöyle yaparım iki gün oje sürersem 3 gün dinlendiririm tırnaklarımı.

Rahat bırak garipleri yaaa:smiley-cool:

• Konu Sahibi gamze_3517
Kendi cevabını kendin vermişsin. O kadar uzun süre oje kalırmı tırnaklarda. Onlara da yazık yav:mymeka: Sararmış solmuş garipler. Ben şöyle yaparım iki gün oje sürersem 3 gün dinlendiririm tırnaklarımı.

Rahat bırak garipleri yaaa:smiley-cool:

tmm lem abla dokunmuom bundan sonralülülülülülü

• Konu Sahibi gamze_3517
aynı şey benim başımada geldi cnm bende çok severim kırmızı ojeyi hiç çıkarmam:)birkere bana tavsiye ettiler ılık suyun içine limon sık ellerini içinde tut 15-20 dk yada tırnaklarına limonla msj yap 10 dk ii gelio arad bir yap ama arad tırnaklarını mutlaka dinlendirmen lazım enazından 4-5 gün oje sürme başka çıkar yolu yok valla:S

• Konu Sahibi gamze_3517
leyn tırnakta hiç bozulmadan iki hafta kalan oje icad edilmiş te bizim haberimiz mi yok?Nasıl oluyo bu?
Gamzeciim tırnakların havasızlıktan sararmış canım..Ojeni en fazla üç gün tut tırnaklarında ve sonra limonsuyu + zeytinyağı karışımında beklet haftada iki kere.Sonra da üzerlerini üçlü tırnak parlatan törpü seti var.Onlarla bir güzel temizle..Pırıl pırıl olacak,hem de bembeyaz ve cila sürülmüş gibi parlak..

• Konu Sahibi gamze_3517
setin markasını yazabilir misin canım

Benimkisi perge idi..ama büyük kozmetik marketlere parlatıcı törpü seti diye sorarsan kolaybulursun..cosmo shoplarda veya Süvari veya Sevil parfümerilerde var..çok ta ucuz bir şey canım.üçlü oluyor ama üç özellik tek törpüde olanları da var...ama ben üçü ayrı ayrı olanı tavsiye ederim.

• Konu Sahibi gamze_3517
leyn tırnakta hiç bozulmadan iki hafta kalan oje icad edilmiş te bizim haberimiz mi yok?Nasıl oluyo bu?
Gamzeciim tırnakların havasızlıktan sararmış canım..Ojeni en fazla üç gün tut tırnaklarında ve sonra limonsuyu + zeytinyağı karışımında beklet haftada iki kere.Sonra da üzerlerini üçlü tırnak parlatan törpü seti var.Onlarla bir güzel temizle..Pırıl pırıl olacak,hem de bembeyaz ve cila sürülmüş gibi parlak..

leyn tuli abla 3 gündür limonlu ılık suda bekletiom walla tırnaklarım eski halini alıo yuppiiiiii tşk ablaaaa.s.:asigim:

• Konu Sahibi gamze_3517
limon ve zeytinyağı tırnaklara iyi gelir, kağıt mı deniliyor böyle yumusak törpüler var onunla tırnak yüzeyini hafifçe temizleyebilirsin, sarılığını alır. ancak bir şey eklemek istiyorum. tırnaklarımız havasızlıktan sararmaz. sadece renkli oje sürdüğümüzde ojenin içindeki boyar madde tırnaklarmızın sararmasına neden olur. beyaz oje sürsek bile onun içindeki boyar maddede tırnaklarımızı sarartır ama renksiz cilalar herhangi bir sararmaya yol acmaz. ben de sürekli kırmızı oje kullanıyorum ama altına renksiz astar sürdüğümden sararmaya yol acmıyor.

leyn tuli abla 3 gündür limonlu ılık suda bekletiom walla tırnaklarım eski halini alıo yuppiiiiii tşk ablaaaa.s.:asigim:

Kıs suyun içine zeytinyağı da koyacan,aşık misin nesin,ne didim ben,he,ne didim ben?
Sevindim canım iyi geldiğine..güle güle uzat tırnaklarını..üçlü törpü seti kullanmayı ihmal etme..Ne yap et,bul ve kullan.

Kıs suyun içine zeytinyağı da koyacan,aşık misin nesin,ne didim ben,he,ne didim ben?
Sevindim canım iyi geldiğine..güle güle uzat tırnaklarını..üçlü törpü seti kullanmayı ihmal etme..Ne yap et,bul ve kullan.

kıs abla zeytinyağı katmadım ama yine de çok güzel parlattıjeyyar

kıs 2 hafta boyunca hiç bozulmadı mı o oje..bak ben bişe duymuştum beyazlatıvı diş macunu ile fırcala ya da ovala

canim dinlendir tirnaklarini ve o kadar surede asla bekletme
tirnaklara özel bakimlar var bir sure onlari dene hatta oksijenli suya bas yada dis macunu konusu vardi forumda bul ordan bak kendine gelsin tirnaklarin yerimseniben

X