Nokia 6131'de 6 ay sonra arıza verdi

l_i_o_n

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
26
0
48
11.07.2007 tarihinde almış olduğum Nokia 6131'de 6 ay sonra, arıza oluştu.
Aldığım yere verdim. Tamire gönderildi. 10 gün sonra geldi.Arıza devam ediyordu. Aradan 1 hafta geçmedi,arıza tekrarladı. Servise gitti, 15 gün sonra geldi.

Telefonumdaki arıza 3.gün tekrarlandı.Şuan tamirde ve bugün 14. Gün hâlâ servisten haber yok.Bu arada ben telefonsuz kaldım.:eek:klava:

arkadaşımda aynı telefondan aldı onda da başka arızalar çıktı malesef :teselli:

şikayetimi anlatmak istedim sakın nokia 6131 almayın arkadaşlar

telefonumun arızası : ekranda görüntü yok ve dolayısıyla ekran olmayınca kullanılmıyor:eek:klava:

l i o n, aynı şey bendede oldu 6131 telefonumun ekranı çalışmıyordu arızaya ikinci verişimde gelen yazıyı okuduğumda arızası yok yazıyordu ama ekran normale dönmüştü. sanırım üçüncü servisten sonra değiştirmemek için yaptırılıyor.. nokia 6131 i kimse almasın sende servisten geldikten sonra verilen servis fişini incele bence

ıyı oldu hatırlattıgın kontrol ettım sagol ilkimyerena.s.

1. arıza yok dedıler yazılım yukledılerKötü Kazen
2. mekanık temasızlıkgıderılmış genel kontrol yapılmış :uhm:
3. mekanık olarak hatalı parça tespit edılmış yazılım güncelleme ve genel ayar ve bakım yapılmış Kötü Kazen
testlerden başarıyla geçmış yazıyor
gelelı 10 gun oldu bakalım bı sorun yok gıbı şimdılık olursada artık 4. olacak aynı sorundan benden çok servısde kaldı telefon :eek:klava:Çok üzgünüm çoookCADIARZU

sende sağol lion madem 3 kez servise gitmiş tekrarladığında değiştirme talep et çünkü kanunen değiştirmeleri gerekiyor. kabul etmezlerse tüketici hakkını kullansan iyi olur. çünkü sesimiz çıkmadıkça istedikleri gibi at koşturuyorlar olan bizlere oluyor. artık insanlar daha bilinçli.. sevgiyle...

X