Ne diyorsunuz?

yanlış anlama ama
teşhis konulmuş bir hastalıgın yok ise bazen bu konuları açıp sonradan yorumları okuyup gülüp dalga geçtiğini düşünüyorum
ilk başlarda ciddiye alıyordum fakat artık alamıyorum kusura bakma
o kadar mesajın,konuların da olmasa sahte hesap oldugunu düşünecektim

İyi niyetle yorum yapayım mı inanın hayat dizilerden ibaret değil inanın evlilik size şayet iyi biri olsa bile o mukemnel hayatı vermeyecek inanın evlilik yapmak çok kolay rezil bir hayata elalem için katlanan sürüsüne bereket zor olan ne biliyormusunuz gerçek olan kendiniz kendinize sevgi ve saygı duyup bunu gerçek bir adamla paylasabilmeniz ya çok gencsiniz ya başka amacınız yok bilemedim inşallah hayatınızın en önemli kararını gelişigüzel almazsınız dilerim mantık da işler.....evlenmek istemek ayıp değil ama TV lere kanmayın siz o gelin evlerini birde kaneralar dışında görün diyorum

Her evlenen mutlu değil ki canim. Kötü bir evlilik yapmaktansa bekar olmak daha iyidir emin ol. Burada evliliği kötü giden bir sürü kadın var maalesef. Acele ise şeytan karışır. Acele etme zamanını bekle.

Herkes aynı hayatı yaşayacak diye bir şey yok ki. Her durumun güzel bir yanı var. Mesela bekarlığın da güzel yanları var evliliğin de. Üstelik evlendiğinde de tüm dertlerin bitmeyecek bu defa başka bir şeyi problem edeceksin. Evlilik bekarlığa göre daha sorumluluk gerektiren bir şey

X