Maske Tarifleri Nasıl bakımlı olabilirim?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

slemia12

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2021
67
19
18
Ya simdi klasik cildine onem goster kıyafetlerin temiz olsun vs. Seyler söyleyeceksiniz fakat benim istedigim bu degil , mesela cilt bakimi yapayim diyorum iyi bi yıkama jeli 100 liradan aşağı değil , annem asla para verdirmez zaten öyle şeylere , nasıl bakımlı olurum yuzu temizleyen guzel ev maskeleri varmı bildiginiz? Sadece cilt bakımı icin soruyorum

Ben pre ergenlikte gogirl, senin yaşlarında da heygirl dergileri alırdım. Yaşıma uygun flört testleri, yaşıma uygun aile, okul, ergenlik sorunlarıyla ilgili yazılar, yaşıma uygun cinsel keşif bilgileri ve yaşıma uygun cilt bakım,moda önerileri olurdu.
İyi ki de almışım, o yaşlarda bana,gelisimime bence olumlu etki yaptı.
Benim gençliğimin üstünden epey geçti ama sen de kendine daha yaşına uygun bir forum, dergi vs bulsana.
Bu site birkaç sene daha sana hitap etmiyor. Adı üstünde kadınlar kulübü
Hala ergenligini sürdüren kişinin ne ilişki sorunlarına 'ders çalış bunlar boş isler'den başka yanıt gelir, ne de ailevi sorunlarına 'cok çalış ,başka ilde okul kazan,kaç'tan başka yanıt gelir . Bunu sen de gördün.
Şu konu için de , yazan elli yaşındaki kadının cildiyle, 30 yaşındaki benim cildimle senin cildin bir mi?
Yarardan çok zarari olur bence bizim onerilerimizi dinlemenin.
Senin tek yapman gereken nemlendirici ve güneş kremini ihmal etmemek,o kadar

Evde bakım İÇİN peeling mesela kahve telvesi göz İÇİN çay pansuman klasik salatalık ve buz gezdirebilirsin günlük yıkama İÇİN mutlaka cildine uygun bişi almalısın güneş koruyucudur çıkma derim haftada bir bal içine zeytin yağı varda hint yağı karıştır sür yüzüne bi 10 dak sonra yıka maske GB

Evde bakım İÇİN peeling mesela kahve telvesi göz İÇİN çay pansuman klasik salatalık ve buz gezdirebilirsin günlük yıkama İÇİN mutlaka cildine uygun bişi almalısın güneş koruyucudur çıkma derim haftada bir bal içine zeytin yağı varda hint yağı karıştır sür yüzüne bi 10 dak sonra yıka maske GB

Bunların hepsi cilde zararlı öneriler👎🏻 Kahve telvesi cilde mikro çizikler yapar bi kere, yüze buz sürmek kılcal damarlara zarar verir, yüze hint yağı türevleri de sürülmemelidir

Yüz tipine göre iyi bir temizleyici nemlendirici ve güneş kremi. Bunlara para verilir bence. Günlük cilt bakım için bu yeterli. Daha fazlasını yaptığınızda bambaşka bir dünyaya adım atıyorsunuz kozmetik sektörü pazarlama tekniklerini kullanarak o kadar gereksiz şeyler harcatıyor ki. Bence gereksiz.

Onun dışında her gün temiz giysiler giymek, duş almak yeterli.

X