Müjde Arkadşlar Kan Testim Poziiiiitiiiiiiff:)))))

a.s. günaydın arkadaşlar hepinize tek tek cvp yazmak isterdim ama maalesef biraz rahatsızım oyüzden pek giremedim siteye, dişim apse yaptı ve sağ yanağım bolon gibi şişti
drmun verdi düşük tozda antibiyokik kullanıyorum inşl geçeçek buda benim kısmetim olsun bakaılm ben bunada razıyım yeterki bebişim saglıklı büyüsün:emir_bebek: yazdıklarınızı tek tek okudum allah razı olsun sizden inanın kendim için nasıl dua ediyosam sizin içinde öyle dua ediyorum rabbim duysun inşl herkse versin muradını hadi bakalım nisan ayı çıkmadı daha sıradaki kiiiiim:uhm: bu ayın hikmeti peygamberimizin kutlu doğum haftası oldugu içindir belki rabbim onun hürmertine duaları kabul etsin a.s.

Canım tebriklerrrrrr gözünaydınnnn allah analı babalı büyütsün :teytey:
Darısı başımıza
canım belırtılerın nelerdi?

sevincin inan buraya kadr yansıyor..gözün aydın canım..kendine sağlığına ,yemene,içmene dikkat edersen bebişini 9 ay sonra kucağına alırsın inşallah..bayılıyorum şu hamişlerin sevincine..allah isteyen herkese versin...

Canım tebriklerrrrrr gözünaydınnnn allah analı babalı büyütsün :teytey:
Darısı başımıza
canım belırtılerın nelerdi?

canım benim henüz bi belirtim yok, dediğim gibi dişimnden dolayı ilaca başlıcaktım adetimden 1 gün önce.bi test yapayım dedim 2. çizgi silik çıktı bende kanda baktırdım hcg değerim 73 çıktı . simdilik sadaece halsizlik uyku birazda baş dönmesivar bi yanagımda koooocaman bi şiiş var hepsi bu sırnaşık şeylaelaelaelaelaea.s

:teytey::teytey::teytey: arkadaşlar kan testini yaptırdımm bugün vveee sonuç pozitif çıktı nasıl mutluyum anlatamamsırnaşık şey listedeki 17. hamiş benim yaaaaa hala inanamıyorum nolur bana dua edin sağlıklı olarak tamamlayım bu dönemi valla dişimin ızdırabını bile unuttm 3.5 senedir bu zamanı bekledik biz MEVLAM sizinde yüzünüzü güldürsün enkısa zamanda daha başka ne diyebilrimki ne mutlu banaaaaaaaaaaaa:sm_cool::sm_cool:

teytey::dance:tebrikler :nazar: allahım nazarlardan saklasın canım rabbim hayırlısı ile kucağına almayıda nasip etsin. :içelim: ya bi hamiş haberi aldığımda kendim hamişmişim gibi seviniyorum allahım tamamına erdirsin canımm:teytey:

çok tebrik ederim ya...ALLAH isteyen herkese versin, aratmasın. ben de 3 aylık evliyim ve gerçekten çok istiyorum ama eşimle bereber olamıyorum ya...çok kötü bi durum bu...

TEKRARDAN TEBRİKLER....

çok tebrik ederim ya...ALLAH isteyen herkese versin, aratmasın. ben de 3 aylık evliyim ve gerçekten çok istiyorum ama eşimle bereber olamıyorum ya...çok kötü bi durum bu...

TEKRARDAN TEBRİKLER....

pardon nasıl eşinle beraber olamıyorsun sakyolcu anlatırmısın :sm_confused:

TEBRİKLER!! Herşeyden önce sağlıklı,mutlu,hayırlı,uslu,güzel,başarılı ve daha gönlünden ne geçiyorsa öyle bir evlat olsun inşaallah. Umarım bizlere de buradan müjde vermek nasip olur...

yani hala cinsel birlikteliğim olmadı. psikoloğa ve jinekologa gidiyorum..ama çok sıkıldım

yani hala cinsel birlikteliğim olmadı. psikoloğa ve jinekologa gidiyorum..ama çok sıkıldım

canım biraz cicim aylarının tadını çıkar a.s mevlam sana verir inş üzülme peki şu bahsetiğin sorunun tam olark neden kaynaklanıyomuş tam olrak yani. yoksa evlenmeden çokmu korkuttular seni cnm :uhm:

güsel annemiz bugün nasıllar canım bebiş güsel annemizi üzmüyo demi allahım inşallah hayırlı sağlıklı ve dilediğin gibi bi bebiş olur canım benim dualarını bizlerden esirgeme canım allahım bizleride tez zamanda anne yapsın hadi gel bebişim gen ne olur üzme anneciğini

sorun sendemi eşindemi canım ama olsun hayırlısı canım sen canını sıkma ve rahat ol tedavilerinide ihmal etme canım kendine ii bak:teselli:a.s.

tebrik ederim güzelim. allah en hayırlı zamanı bekler ve o zaman kullarının isteğini yerine getirimiş. Umarım sağlıklı bir bebek dünyaya getirisin.

tebrikler çok sevindim adına .. hayırlısına tamamına erdirsin Allah.. Şimdi öneri zamanı bence .. sana sorular sorabilir miyiz? hangi aşamadan sonra oldu?

X