Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım buraya adet günüm bugün hafif adet gibi kahverengi kanamam var test yaptım böyle çıktı hamile miyim acaba?

Daha çok varmiş gününe dediğin gibi yerleşme kanaması olabilir biraz bekleyip erken gebelik testi alıp test yapabilirsin☺️
Çok teşekkür ederim. Beklenti ve istek olmasa bile "acaba?" sorusu ve belirsizlik çok yorucu. Böyle durumlarda beklemek ne kadar zormuş. Allah isteyen hiç kimseyi böyle bekleyişlerle sınamasın 🙏🏼

Çok teşekkür ederim. Beklenti ve istek olmasa bile "acaba?" sorusu ve belirsizlik çok yorucu. Böyle durumlarda beklemek ne kadar zormuş. Allah isteyen hiç kimseyi böyle bekleyişlerle sınamasın 🙏🏼
Ne demek canım anlıyorum seni çünkü bende hala öyleyim ya tutmasa diye rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah umut etmekten vazgeçmeyelim💙

Hamilelik var evet hamilelikte de akıntı oluyor hatta çok fazla oluyor yani en azından benim öyle olmuştu sonu güzel olmadı ama inşallah sizin sonu güzel olur

Hamilelik var evet hamilelikte de akıntı oluyor hatta çok fazla oluyor yani en azından benim öyle olmuştu sonu güzel olmadı ama inşallah sizin sonu güzel olur
İnşallah canım sadece yarın gün sürdü lekelenme benin sen düşük mü yaptın

X