Menapoz oncesi kanama

Gizmogizmo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2022
121
48
48
Merhaba 48 yaşındayım menopoz baslangicim var 13 gündür kalamam sürüyor özellikle 5 gündür şiddetli (arada ufak parcalsr grliyor) yarına randevu aldım gideceğim doktora ama endişelendiriyor biraz .. böyle bir şey yaşayan var mı. (Kıstım vardı fakat 1.5 ay önce kontrole gidip boyutu aynı büyüme yok kucuk kist 6 a6 sonra kontrole gel demislerdi .. [ bi tanıdığımda böyle olmuş kazimislar ve spiral takmışlar )Bilgilendirir misiniz.

Bende 46 yaşındayım iki kez regl oldum 15 gün de bir fsh 26.74 çıktı premenepoz dönemi olabilirsiniz bende gideceğim Dr

mıktarı onemlı .benım 8 .gun adetımın burun akıntısı gıbı damla bıle degıl sılme seklınde

Sonucum 15 gün sürdü doktorun verdiği regl agri kesiciyi içtim sadece ve geçti 15 gün şakır şaşırdı malesef. Doktor 2 ay kontrol sağla tekrar olrsa gel parca alınır birisi yapilir ondan sonra belki spiral takarız dedi simdilik düzeldi Allaha sukur

Şuan aynı sorunu yaşıyorum..Başta lekelenme olarak başladı ve az az 4/5 gün öyle sürdü....Sonrasında parça parça kıvamlı ve yoğın olarak 6/7 gündür yoğun devam ediyor:KK43:Sanırım kansızlık da başladı bu durumda:KK43:Randevu aldım bakalım inş 22 sine verdiler..İnşallah hayırlısı ile atlatırum ..

Şuan aynı sorunu yaşıyorum..Başta lekelenme olarak başladı ve az az 4/5 gün öyle sürdü....Sonrasında parça parça kıvamlı ve yoğın olarak 6/7 gündür yoğun devam ediyor:KK43:Sanırım kansızlık da başladı bu durumda:KK43:Randevu aldım bakalım inş 22 sine verdiler..İnşallah hayırlısı ile atlatırum ..
Gecmis olsun nasıl oldunuz..

Gecmis olsun nasıl oldunuz..
Merhaba..Kanamam kesilmeyince acil eğitim araştırma hastanesine gittim..Rahim de kalınlaşma olmul be miyomlar varmış baya:KK43:Hemen yatış verip küretaj yapıp oarça aldılar..küretaj sonrasında da bir 11 gün kadar kanamam normal adet şeklinde devam etti tabi..Çok şükür dün patoloji sonucum çıktı ..Temiz geldi..Ama polip olduğu yazıyor..Yarın tekrar muayeneye gideceğim..Bakalım nasıl bir yol izlenecek..İlk gittiğimde dr rahim alınöası gerekebilir demişti..Menopoz öncesi hormonal dalgalanmamıdır nedir bilemedim ama polip ve miyomlar kanamayı artıyormuş..Bu arada demirim de çok düşmüş o yüzden o günden beri günde 2 adet demir tablet kullanıyorum..Şuan çok şükür daha iyiym..

X