Çene Estetiği Masseter botoksu yaptırıp pişman olanlar

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

Nazerella

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2020
52
16
35
Bu konu uzerinde baya konusulmus ben sunu soylemek istiyorum 9 ay once masseter botoksu yaptirdim ancak hala yuzum eski haline donmedi botoksu ilk yaptirdgim
Gbi ve memnun deilim gecmesini istoyorum artik heryerde yaptirip pisman olanlar yaziyo ama etkisi gecti mi gecmedi mi buladr uzun suren var mi kimse belirtmemis benimle ayni seyi yasayan varsa yorum yazsin lutfen

Birseyi yapmadan önce artı yönlerini degil eksi yönlerini arastırmak daha saglıklı oluyor her zaman...
Gecmis olsun

Ne amacla yaptirmistiniz? Benim esimde yaptirdi ama dişlerini sıktığı için çenesine . Etkisi 9 aya gecmistir herhalde 6 aylik degilmi suresi..

Ne amacla yaptirmistiniz? Benim esimde yaptirdi ama dişlerini sıktığı için çenesine . Etkisi 9 aya gecmistir herhalde 6 aylik degilmi suresi..
Ben estetik amacli yaptirdim daha cok ,dis sikma problemim cok yoktu .ben de yaptirirken 6 aylik diye biliyodum ama oyuzden yaptrdim zaten gecici oldugundan deniyim dedim.ama eski haline gelmedi 9 ayi gecmesine ragmen.doktorum sakiz cigneyin belki gelir eski haline dedi ama arastirmalarima gore geri gelmeme olasiligi yuksekmis

Ben estetik amacli yaptirdim daha cok ,dis sikma problemim cok yoktu .ben de yaptirirken 6 aylik diye biliyodum ama oyuzden yaptrdim zaten gecici oldugundan deniyim dedim.ama eski haline gelmedi 9 ayi gecmesine ragmen.doktorum sakiz cigneyin belki gelir eski haline dedi ama arastirmalarima gore geri gelmeme olasiligi yuksekmis
Peki neden eski haline gelecekse yaptirdiniz ki yani tam anlayamadim affedersiniz..mesela.simdi burun ameliyati yapiliyor kulak ameliyatı eski haline dönmüyor. Sizin cenenizde çıkık likmi vardi tam anlamadim :KK43: bide neden begenmediniz botoksu

Benim masseter kasim gelismis sekilde duuyodu oldukca fazla koseliydi yüzüm ama ben o halini de begeniyordum sadce denemek istedim o kosei goruntu giderse nasil olcagini

X