Kuruma çizgisi mi ?

sipse10

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2024
25
2
33
Merhaba bugün test yaptım hafif pembe gölge gibi ikinci çizgi vardı. Sonra yok diye koydum kenara az önce baktığımda sanki sabah ki çizgi koyulaşmış. Sizce kuruma çizgisi mi ? Reglime 6 gün var neden erken yaptın diye sorarsınız çünkü merak ettim.
IMG-20240516-WA0015.jpeg

Merhaba bugün test yaptım hafif pembe gölge gibi ikinci çizgi vardı. Sonra yok diye koydum kenara az önce baktığımda sanki sabah ki çizgi koyulaşmış. Sizce kuruma çizgisi mi ? Reglime 6 gün var neden erken yaptın diye sorarsınız çünkü merak ettim.Eki Görüntüle 3428305
Sabah ilk idrarla tekrarlarsan doğru sonuç alırsın testin markası laboquick mi ona benzettim bnde çok kullandım hiç kuruma çizgisi olmadi kac saat geçerse geçsin

Canım inşallah vardır ama bana kuruma çizgisi gibi geldi biraz koyu olması gerekiyor sanırım ilk idrarla denesene bide

Sabah ilk idrarla tekrarlarsan doğru sonuç alırsın testin markası laboquick mi ona benzettim bnde çok kullandım hiç kuruma çizgisi olmadi kac saat geçerse geçsin
Yok miratech marka test. Kuruma çizgisi çok olmuyor bu markada 8 aydır bebek istediğimiz için ilk kez karşılaştım böyle bir durumla

Canım inşallah vardır ama bana kuruma çizgisi gibi geldi biraz koyu olması gerekiyor sanırım ilk idrarla denesene bide
Aslında çıplak gözle bakıldığında c çizgisi ve t çizgisi aynı tonda dün erken gebelik yapmıştım hayalet çizgi gördüm bugün bunu denedim hafif pembemsi gördüm ama emin olamadım sonra böyle olmuş

Yok miratech marka test. Kuruma çizgisi çok olmuyor bu markada 8 aydır bebek istediğimiz için ilk kez karşılaştım böyle bir durumla
Sabr edebilirsen adetini bekle yada sabh ilk idrarla bir dene ama en doğrusu adetin gecikmesini beklemek inslalh bebiş vardır Allah'ım isteyen herksin kucağını doldursun en kısa zamanda

Sabr edebilirsen adetini bekle yada sabh ilk idrarla bir dene ama en doğrusu adetin gecikmesini beklemek inslalh bebiş vardır Allah'ım isteyen herksin kucağını doldursun en kısa zamanda
Sabredemem sanırım:) 2 gün sonra tekrarlarım bu testi. İnşallah Allah isteyen herkese nasip etsin

X