Kürtaj sonrası 2.ay regl olamama

Sağol canım 🥰 Allah senin de gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻
Canimmm nasil güzell olmus 😍 bende 30 temmuzda kaybettim bebegimi kalbi durmus 11 haftalikti 20 eylülde sanirim adrt gördüm kanamam geldi ama kürtaj sonrasida kanamam az au oldugundan ayirt etmesi zor oldu sancilardan öyle tahmin ediyorum simdi ben ovulasyon kullaniyorum adetimi tahmin edebilmek icin ama koyulasiyo sebebini bilem varmi ? Kürtajla alakali olabilirmi ? Ve kasiklarim agriyo karnim agriyo
Üstteki bugünün alttaki dünün

Eklentiler

• C9149F66-E7F9-49EC-9A39-EDB162F51433.jpeg
    C9149F66-E7F9-49EC-9A39-EDB162F51433.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 83
Canimmm nasil güzell olmus 😍 bende 30 temmuzda kaybettim bebegimi kalbi durmus 11 haftalikti 20 eylülde sanirim adrt gördüm kanamam geldi ama kürtaj sonrasida kanamam az au oldugundan ayirt etmesi zor oldu sancilardan öyle tahmin ediyorum simdi ben ovulasyon kullaniyorum adetimi tahmin edebilmek icin ama koyulasiyo sebebini bilem varmi ? Kürtajla alakali olabilirmi ? Ve kasiklarim agriyo karnim agriyo
Üstteki bugünün alttaki dünün
Sağol canım Allah sana da nasip etsin 🥰 Bana doktorum 2 ay ara ver demişti belki rahimin toparlanmamıştır henüz. Doktorun gebe kalabilirsin dedi mi? Bana sorarsan az bir süre akışına bırak, ben öyle yaptım beklemediğim halde nasip oldu çok şükür 🙏🏻 inşallah sağlıklı ilerler 🙏🏻🙏🏻

Bugünkü testte böyle gösteriyo acaba tekrardan hamilelik olabilirmi ? Yani okadar sansli olamam ama böyle cikmasi yumurtlama disinda neyin göstergesi olabilir kizlar ?

Eklentiler

• FB81F3CD-F376-43FB-A8B4-5DF6D59A3F91.jpeg
    FB81F3CD-F376-43FB-A8B4-5DF6D59A3F91.jpeg
    151,8 KB · Görüntüleme: 79
Sağol canım Allah sana da nasip etsin 🥰 Bana doktorum 2 ay ara ver demişti belki rahimin toparlanmamıştır henüz. Doktorun gebe kalabilirsin dedi mi? Bana sorarsan az bir süre akışına bırak, ben öyle yaptım beklemediğim halde nasip oldu çok şükür 🙏🏻 inşallah sağlıklı ilerler 🙏🏻🙏🏻
Aminnn kuzummm insallahhh sagliklaaa olsunda 🤲🏼 Yaa evet 50. günümde kontrole gittim yumurtan var degerlendirmek istersen degerlendir dedi ama kanamam oldugundan ben ilk adetim bitene kadar iliskiyede girmedim rahim toparlasin diye adetten sonra tekrar basladik ama hani üzerime düsmüyorum sadece ne zaman adet olacagimi bilmiyorum 😔 o yüzden aslinda basladim bu teste tekrardan yumurtlama günüm falan tekrar hesap edersem daha kolay oluyo ama böyle koyulasiyo kafamda karisti eski düzenw göre 8 gün var adetime belkide 6 gün ama simdi böyle cikinca cokmu gec olucam acaba adet ben anlamadimki

Kizlar benim ovulasyon test bi ara silindi yine koyulmaya basladi ya bu normalmi kürtajdan sonra ? Neden böyle cikiyoki ilk defa basima geliyo yillardir kullanirim bunu … birde gebelik yaptim bata 4 var normal gelirse tabi bilmiyorum gebelik negatif sebeb ne olabilir acaba pko mi oldum ben yaaa kafam karisti

Eklentiler

• DFFF81AF-D5F1-4DD7-8EAE-024A0AFF4705.jpeg
    DFFF81AF-D5F1-4DD7-8EAE-024A0AFF4705.jpeg
    36,4 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar selam. Yakın zamanda dış gebelik geçirdiğim için kürtaj oldum. Kürtaj sonrası regl olabilmem için doktorum 3 haftalık ilaç verdi. İlaç bitince regl oldum sorun olmadı. Fakat şu an 2.ay reglim bir türlü gelmiyor. Bugün gecikmede 5 gün oldu. Normalde reglim düzenlidir gecikme olmaz. Kürtaj sonrası bu şekilde gecikmeli regl olanlar var mı aramızda? Ne kadar sürede eski rutininize geri dönebildiniz? Çok teşekkürler.
canım bnde 6 ay önce kürtaj oldum ama reglim düzeldi kürtaj olduktan sonra hemen hamile kalırsın diyorlardı halen yok benim senin var mı

canım bnde 6 ay önce kürtaj oldum ama reglim düzeldi kürtaj olduktan sonra hemen hamile kalırsın diyorlardı halen yok benim senin var mı
Evet canım gebeyim çok şükür 🙏🏻 Allah sana da nasip etsin. Stres yapma her bebeğin bir dünyaya gelme zamanı var gibi düşün.

Kizlar benim ovulasyon test bi ara silindi yine koyulmaya basladi ya bu normalmi kürtajdan sonra ? Neden böyle cikiyoki ilk defa basima geliyo yillardir kullanirim bunu … birde gebelik yaptim bata 4 var normal gelirse tabi bilmiyorum gebelik negatif sebeb ne olabilir acaba pko mi oldum ben yaaa kafam karisti
Aysun’cum hiç anlamadığım bir konu :KK43: ovülasyon testi başlıklı bir yerlere yazsan daha mı doğru cevap alırsın acaba?

Benimde ikinci kürtajın ve 4 gün geçti ama olmadım ne gibi belirtiler vardi sizde çok fazla jel gibi akıntım var pkoluyum ondan mı gecikti bilemedim ilk adetide 40 günde olmuştum bu ikinci adet olmadım hala inşallah hayırlısıyla bebek vardır siz sağlıklı dogurdunuz mu birde bne çok korkuyorum

Kızlar selam. Yakın zamanda dış gebelik geçirdiğim için kürtaj oldum. Kürtaj sonrası regl olabilmem için doktorum 3 haftalık ilaç verdi. İlaç bitince regl oldum sorun olmadı. Fakat şu an 2.ay reglim bir türlü gelmiyor. Bugün gecikmede 5 gün oldu. Normalde reglim düzenlidir gecikme olmaz. Kürtaj sonrası bu şekilde gecikmeli regl olanlar var mı aramızda? Ne kadar sürede eski rutininize geri dönebildiniz? Çok teşekkürler.
Merhbalar bende şuanda 2. Reglimi olamadım
Bende kürtak sonrası cylo prognova 3 haftalık ilaç kullandım Bittikten 3 gğn sonra regl oldum

2. Reglim 4-5 gün gecikti regl ne zaman oldunuz ?

X