Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları Kum dökmek

prettywoman89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2012
1.629
857
Arkadaşlar 1.buçuk aylık kızım var ve idrarda yanma var 1 haftayı geçti üşüttüm geçer dedim ama arada ateş ağrı devam ediyor 4 yaşında bir de oğlum var dinlenemiyorum fazla. Kum döküyor olabilir miyim? Su içmeye çalışıyorum iki litre ancak iciyorum ama emzirdigim için yetmiyor belki. Yarın dr a gitmeyi düşünüyorum dahiliye mı bakıyor acaba bu soruna. Küçük bebek olunca ilaç yazmaz belki diye gitmedim şimdiye kadar.

Çok geçmiş olsun. Doğumdan sonra bende de oldu. Hatta 20 gün devam etti bende bir ilaç verdi doktor geçti sonra yine oldu toz ilaç içtim tek kullanılanlardan yine doktor verdi o kesin çözüm oldu benim için. Bir başka doktor güvenmedim ama emzirme hormonlarının bu soruna sebep olduğunu söyledi.

Ben de dönem dönem kum dökerim. Kum dokme halinde karında şiddetli ağrı olur o agri uyutmaz hatta kivrandirir. Sizinki pek kuma benzemiyor. Yine doktora gidecekseniz urolojiye gitmelisinuz

İdrar yolu enfeksiyonu bence kum daha ağır geçiyor çünkü. Geçen ay 2 kere enfeksiyon geçirdim ve aşırı kanamam vardı doktor taş yada kum dedi değerlerim berbattı . İdrarımı birkaç gün göremedim sadece kan doktor iğne verdi oldum geçmedi antibiyotik filan felaket geçirdim. Size geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. Doğumdan sonra bende de oldu. Hatta 20 gün devam etti bende bir ilaç verdi doktor geçti sonra yine oldu toz ilaç içtim tek kullanılanlardan yine doktor verdi o kesin çözüm oldu benim için. Bir başka doktor güvenmedim ama emzirme hormonlarının bu soruna sebep olduğunu söyledi.
sizce basur makat catlagina da sebep olur mu bu hormonlar

X