Selülit Kullandığımız Ve Memnun Kaldığımız Selülit Kremleri?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Mesajlarınızı okudum genel bir değerlendirme ile sizleri bilgilendirmek istedim

Bizler selüliti 3 aşamada sınıflandırıyoruz.

1. Evre; Elimizle sıktığımız dokuda düzensizlik var, ayakta iken yoksa bu 1. evre selülittir.

2. Evre; Ayakta ve dokuyu sıkmadan da dokuda selülit görülüyorsa ancak yatarken görünmüyorsa bu 2. evre selülittir.

Ayakta ve yatarken selülit gözüküyorsa bu durum 3. evre selülittir. Selülit in bu aşamada oluşması zaman ister. Evre 1 den itibaren selülit i dikkate almak gerekir.

Piyasalarda bu konu ile ilgili bir çok ürün bulunmaktatır. Bu ürünlerin bir çoğu işe yaramayan paranızın boşa gitmesine sebep olan ürünlerdir. Bayanlara rahatlıkla önerebileceğimiz %100 yerli ve doğal üretim olan ürünümüzü sizlerin kullanımına sunmaya hazırlanıyoruz. Bir ürünün satışından ziyade kullanıcı memnuniyetini son derece önemsiyoruz.

Amacımız; İnsan sağlığına faydalı olan ürünleri kullanırken, üretirken insana ve doğaya zarar vermeyen, sorunları çözmeye yönelik en yüksek oranda kaliteli ürünler üretmektir.

Bayanların selülit sorunlarına en hızlı ve kalıcı çözümler sunuyor, deneme yanılma yöntemlerine son veriyoruz.

Ürünümüzün bütün testleri tamamlanmış Türkiye ve Uluslararası bütün onayları alınmıştır.
Alerjen, Koruyucu etkinlik testi, Dermatolojik testleri Akredite labarotuvar tarafından yapılmış olup sağlığa uygunluğu kanıtlanmış güvenle kullanılabilir bir üründür.

Selülit sorunu olan bayanlara aradaki etki farkını hissetmeleri açısından bir bacağında denemek üzere ürünümüzden bir adet hediye göndererek sonuçlarını sizlerden duymak istiyoruz. Bizlere gerçek sonuçları aktaran kullanıcılara sonucu aldıktan sonra 1 adet daha ürün hediye ediyoruz. Hediye gönderimler sınırlı sayıda yapılacaktır.

Üretime hazırlanan diğer ürünlerimiz; Nasır Kremi, Doğum iz ve çatlağı, Cilt Lekesi Giderici

Ürün markamızı kısa bir süre sonra açıklayacağız.
Bizleri geçici bir süre bloğumuzdan facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Bloğumuzu Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız
Facebook Sayfamızı Takip Etmek İçin Buraya Tıklayınız

Hediye ürün siparişi ve bilgi için danışma hattımızı mesai içi arayabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle lr selülit kremleri. Evleniyorum tatile gidicem diye arıyodum sonunda buldum gerçekten geçirdi. Tavsiye eden kuaförüme dua ediyorum

Bekliorm sonucu mutlaka yaz ama etkisini gormek icn bikac gun gecmesi lazim o yzden yaptiktan sonra direk aynanin karsisina gecmeyin :KK70: 1 kere yap hatta 3 4 gun sonra yada en fazla 1 hafta sonra bakcaksin ki hafiflemis sadece 1 kereyle bile fark gorulecek :)
Ben de yapıcaaaaaammmmm

Kızlar son durum nedir? geri donus yapılmamıs ama ben denicem sanırım diyetle birlikte baslıcam.. :KK28:

Son dönemde çıkan lida selülit jelinden sipariş verdim ve 1 haftadır kullanıyorum gözle görülür bi etki gördüm kokusu ve etkisi harika tavsiye ederim

Eklentiler

• IMG_20230125_115748.jpg
    IMG_20230125_115748.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 60
kullandıgınız ve sonuc aldıgınız selulıt kremlerı varmı arkadaslar......
Son dönemde lida selülit jeli çıktı pek yorumda yoktu alıp denedim ve 1 hafta oluyor sonuç harika.ve kokusuda muhtesem nane okaliptus koku geliyor tavsiye ederim

kullandıgınız ve sonuc aldıgınız selulıt kremlerı varmı arkadaslar......
Son dönemde lida selülit jeli çıktı pek yorumda yoktu alıp denedim ve 1 hafta oluyor sonuç harika.ve kokusuda muhtesem nane okaliptus koku geliyor tavsiye ederim

Eklentiler

• IMG_20230125_115832.jpg
    IMG_20230125_115832.jpg
    41,3 KB · Görüntüleme: 52
X