Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Küçük ve sarkık meme

hello234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2020
10
2
23
Merhaba ben daha 19 yaşında genç bir kızım 75b takıyorum şikayetçi değilim vücuduma göre iyi sayılırlar ama küçüklüğüm ve ergenliğimin bir kısmında öok kiloluydum 30 a yakın kilo verdim kol meme ve belirli yerlerim çok fazla olmasada sarktı ama göğüs uçlarım hiç yaşımın olması gerektiği gibi dik ve diri değil moralim çok bozuluyor evde sütyensiz gezmek bile istemiyorum sürekli sütyen takıyorum annemin 2 çocuğu var 85c takıyor nerdeyse onunkiler gibi ve benim daha çocuğum olursa iyice nine gibi olucaklar sizce doğumdan sonra estetik ameliyat olmalı mıyım ya da yakın bi zamanda yaşıtlarım kıyafetlerin içine sütyen giymeden ucuna ped takıp dolaşabiliyor ama benim sallam sullam bir erkeğe vücuduma açmaya bile çekinirim bari büyük olup sarkık olsalar ama küçük ve sarkık :KK43:

Merhaba ben daha 19 yaşında genç bir kızım 75b takıyorum şikayetçi değilim vücuduma göre iyi sayılırlar ama küçüklüğüm ve ergenliğimin bir kısmında öok kiloluydum 30 a yakın kilo verdim kol meme ve belirli yerlerim çok fazla olmasada sarktı ama göğüs uçlarım hiç yaşımın olması gerektiği gibi dik ve diri değil moralim çok bozuluyor evde sütyensiz gezmek bile istemiyorum sürekli sütyen takıyorum annemin 2 çocuğu var 85c takıyor nerdeyse onunkiler gibi ve benim daha çocuğum olursa iyice nine gibi olucaklar sizce doğumdan sonra estetik ameliyat olmalı mıyım ya da yakın bi zamanda yaşıtlarım kıyafetlerin içine sütyen giymeden ucuna ped takıp dolaşabiliyor ama benim sallam sullam bir erkeğe vücuduma açmaya bile çekinirim bari büyük olup sarkık olsalar ama küçük ve sarkık :KK43:
Canım merhabalarr kimse bir şey yazmamış 😄 ben kendi fikrimi söyleyeyim. Asla özgüvenini düşüreceğin bir durum yok. Eğer vücudunda kilo verme kaynaklı sarkma varsa düzenli olarak spor yap. Ben karantinadan dolayı evde düzenli spor yapıyorum çok faydasını gördüm. Eğer bir işte çalışmıyorsan dediğimi yap boş vaktimiz oluyor evde. Henüz yaşın estetik için küçük. Doğumdan sonra da güvenilir bir yere estetik yaptır tabiki hiçbir şey senin özgüveninden önemli değil. Ben bir yöntem duymuştum ama çok araştırmadım. Vücuttaki herhangibir bölgeden alınan yağı memeye transfer ediyorlarmış maddi olarak da gücün yeterse bu yöntem daha doğal ve sağlıklı gibi bir araştır derim. 😊🌸

X