Küçük Göğüs Uçlari Ve Emzirme??

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
307
14
Kizlar öncelikle Bayraminiz Kutlu Olsun.ben 10 Haftalik Hamileyim.göğüs Uçlarim çok Küçük Kuru üzüm Gibi:)şimdiden çocuğumu Emzirememe Endişesini Taşiyorum.böyle Durumda Bebeğim Göğüs Ucumu Tutamazsa Ne Yapicam?yada şimdiden Yapabileceğim Bişey Var Mi Bilmek Istiyorum..yardimci Olursaniz Sevinirim.

canim bunu dert etme buyuyecekler zamanla gogusler sut toplamaya baslasinda onlarda buyuyor arkadasimin boyle oldu!!

nilşahcım hiç üzülme o minik melekler öyle bi yakalıyolarkiiii off anam offffff :) şimdiden bunları düşünmene gerek yok ileriki aylarda farkedeceksin sendeki değişiklikleri

canım benimde sorunum aynı benimde göğüs uclarım cok kücük göğüslerim büyüdü ama göğüs uclarım hala aynı bebegim emmez diye cok korkuyorum gerci cok ugrasacam insallah emer .chiccodan bir alet aldım bunun için ama simdi kullanma dedi doktor sütün cıkabilir simdi dedi dogumdan sonra kullanacam insallah ise yarar ve insallah bebgim emer

cnm dert etme küçük büyük farketmez ucu yoktu benimkininde ilk 15 gün silikon uçla verdim baktım olmuyo kendi çıkarıyo çekince uçlarını hala ucu yok o emince çıkyo yani.

X