Lazer Epilasyon Konya'da lazer epilasyon düşünenler nelere dikkat etmeli

Nonbis

Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
7
1
30

1. 1.Güzellik salonundan aldığınız makbuzlarınızı 10 yıl geçmedikçe atmayın. Pek çoğu birkaç sene sonra makbuzları atıyor, sonra güzellik salonu icra takibi başlatıyor. Siz de ödediğiniz parayı ispat edemiyorsunuz. Yaşanmış mağduriyetler var.

2.Cihaz ismini mutlaka Google'a yazın. Hangi cihazların alexandrite olduğu İnternette var. Size ipl cihazlarını alexandrite diye tanıtıyorlar. Bu konuda maalesef ben de mağdurum.

3.Lazer epilasyon düşünüyorsanız vereceğiniz para minimum 4bin tldir. Bunun altında fiyat söylüyorlarsa emin olun gerçek lazer hizmeti sunmuyorlardır. Belki 3binlere doğru düşer biraz ama dikkatli olun. (hastaneleri hiç araştırmadım)

4.Hangi cihazların gerçek buz lazer olduğu buzlazer.com'da var. Konya'da orijinal buz lazer cihazı mavi ışık ve Dr. Rabia'da var. Mavi ışık benim favorim. Tekrar para biriktirince mavi ışık'a gitmeyi düşünüyorum. Ama siz konya'daki 3-4 güvenilir merkezi yine araştırın. İçinize hangisi siniyorsa ona gidin. Bu sadece benim favorim.
Sizler de lazer epilasyon düşünenlerin nelere dikkat etmesi gerektiğini tecrübelerinizden hareketle yazın. İnsanlar faydalansın.
< Önceki12

Bu dediğiniz yerede gittim görüştüm ama malesef para tuzağından başka birşey değil. Hekim için gidiyorsun hekimin yüzünü göremiyorsunuz. Reklamdan başka birşey yapmamışsınız.

Benimde burada bulunanlara söylemek istediğim ; İyi araştırıp gitmenizi tavsiye ederim. Google haritalarda bulunan yorumları okuyun . En doğru kararı vereceksinizdir. İlla ki bir öneri istersenizde benim izlediğim yol ile bulduğım Sinem Hanım ve ekibi. ( Sinem Güngör Beauty Center ) . Samimi ve sıcak bir salon. Sıkılmadan çekinmeden tüm soruları sorma imkanınız var.

Yine belirtmek isterim ki lütfen gideceğiniz yerin sosyal medya ve google haritalardaki yorumlarına bakınız.

X