Klomen ve duphaston kullananlar

4 aydır klomen ve duphaston kullandım bu ay sondu bitti adet oldum maalesef.
Hormon testi ve rahim filmi cekılecek
Rahim filmi cektiren varmı sonucları nasıl oluyor
Merhaba, ben de Nisan ayının 2 sinde regl'i oldum 9 unda bitti 20 sinde tekrar başladı hala devam ediyor. Doktorum test istedi normal dedi. Kanama devam ettiği için duphaston kullanmaya başla dedi bugün. Araştırdım şimdi hepsi adet söktürücü diyor. Ben zaten adet oluyorum bana ne için verdi anlamadım. Bu ara da hsg çekildim ben anestezili. Hiç bir sıkıntı yaşamadım sadece bir iki gün dinlenmen gerekiyor. Kanama olur dediler olmadı bende.

Bnde 4 ay kullandım ama ilaçlar işe yaramadı İnşaAllah iyi sonuclar alırsın.hsgden Herkesden olumlu cevaplar duydum işe yarar inşaAllah

Merhaba 5 ay Klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum ama gebelik elde edemedim bende doktorumu değiştirdim hsg istedi amh kan şekeri vs bakıldı diğer doktorum hiç birini istememişti direkt Klomen vermişti bence farklı bir doktora daha gözükmek iyi olabilir

merhabalar yaklaşık 3 aydır Klomen ve duphaston kullanıyorum bu ay reglim 9 gün geçikti test yapıyorum negatif sonuç veriyor duphaston kullanıp adet görmemek neden ? Kist olmuş olsa bile duphaston sonrası adet olmam gerekmiyor mu ?

Merhaba 5 ay Klomen kullandım çatlatma iğnesi oldum ama gebelik elde edemedim bende doktorumu değiştirdim hsg istedi amh kan şekeri vs bakıldı diğer doktorum hiç birini istememişti direkt Klomen vermişti bence farklı bir doktora daha gözükmek iyi olabilir
Hsg cekıldım zordu gercekten tüplerin acıldıgını soledi suan da yumurtlama dönemindeyim inşaallah ise yarar hayırlısı
Hsg olup da hamile kalan varmı hemen

X