Çocuk Hastalıkları Kızlar Oğlumun Ağızı Beyaz Bişey Oldu Yardımmm

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
bebeği her emzirme sonrası,ağzı beyaz (buna pamukçuk denir)olmaması için,bir çay kaşığı su verin,ağızda kalan süt birikintisi gider,pamukçuk olmaz,bundan kaynaklanır bebeklerde,

ben kızıma karbonatlı su yapardım,gazlı bezi bu suya batırır dilini silerdim,

bebeği her emzirme sonrası,ağzı beyaz (buna pamukçuk denir)olmaması için,bir çay kaşığı su verin,ağızda kalan süt birikintisi gider,pamukçuk olmaz,bundan kaynaklanır bebeklerde,

ben kızıma karbonatlı su yapardım,gazlı bezi bu suya batırır dilini silerdim,

evet bu önerinere katılıyorum yarencim ,,her yemekten sonra su verilmesi gerek,,karbonatlı su karışımıyla agzı temizlemekle yaralar gececektir,,geçmiş olsun bebişine cnm ,,,

karbonatlı su kesin var bayanlar hatta benim sınv sorumdu hiiiiiiççççççç unutamam basit bişeydi ama untmuştum işte:KK1:utangac:

her emzırmeden sonra kaynatılmıs ılık su ver ve karbonatlı su ıle kulak temızleme cubuklarının ucuna gazlıbez sar karbonatlı suyyla ıyce temızleher bebekte genelde olur takma kafana bu dedıklerımı yap faydasını goreceksın benımde ıkıaylık oglum var ben yapıyorum

Doktorun Verdiği Ilaci Kullan Bence Ve Karbonat Gerçekten Işe Yariyor Ve Emziriyorsan Emzirmeden öncede Göğsünü Karbonatli Su Ile Sil Korkma Bu Pamukçuk çoğu Bebekte Olur Ama Dediğimi Yap Geçecek

X