kızlar hamile miyim sizce yardım lütfen

yasmen2008

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2009
40
0
merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 4 aydır panik atak tedavisine bağlı ilaçlar kullanıyorum bu nedenle adet düzenim değişti bazen 17 gün falan geçtiği bile oluyor, 1 senelik evlyim bu yaz sonu bebek istiyoruz eşimle Allahtan hayırlısı sizlere sormak istediğim en son haziranın 23 nde regl oldum adetimin bittiği gün eşimle ilişkiye girdik biz korunmuyoruz ancak eşim dışarı boşalıyor fakat bir kaç küçük spermciğin içime kaçtığını düşünüyorum:)sizce adetin bitiminde hamile kalınabilir mi?yaklaşık 3 günden beri karnımda aşırı bir şişlik var öle böle değil,ve göğüslerim büyüdü kahverengi kısımda büyük sol kasığımda sızı şeklnde ara sıra bir ağrı ve kıpırdanmala var ve vücudum kaşınıyor birde vajinamda ara ara sızı ve yanma var regl dönemime daha var test yapmak için erken mi?gecikse bile ilaçlara bağlı olabileceğni düşünüyorum sizce gebelik olabilir mi?tecrübeli tatlı anneler cvplarınızı bekliyorum....sevgiler hepinizehihoyyyt

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 3 4 aydır panik atak tedavisine bağlı ilaçlar kullanıyorum bu nedenle adet düzenim değişti bazen 17 gün falan geçtiği bile oluyor, 1 senelik evlyim bu yaz sonu bebek istiyoruz eşimle Allahtan hayırlısı sizlere sormak istediğim en son haziranın 23 nde regl oldum adetimin bittiği gün eşimle ilişkiye girdik biz korunmuyoruz ancak eşim dışarı boşalıyor fakat bir kaç küçük spermciğin içime kaçtığını düşünüyorum:)sizce adetin bitiminde hamile kalınabilir mi?yaklaşık 3 günden beri karnımda aşırı bir şişlik var öle böle değil,ve göğüslerim büyüdü kahverengi kısımda büyük sol kasığımda sızı şeklnde ara sıra bir ağrı ve kıpırdanmala var ve vücudum kaşınıyor birde vajinamda ara ara sızı ve yanma var regl dönemime daha var test yapmak için erken mi?gecikse bile ilaçlara bağlı olabileceğni düşünüyorum sizce gebelik olabilir mi?tecrübeli tatlı anneler cvplarınızı bekliyorum....sevgiler hepinizehihoyyyt

mehaba canım, Burdan okudum kadarıyla olabiliyormuş...Ama ilaç alıyosun hemen bi kan testi yaptır bence emin ol...İdrar testi için erkendir en az 10 gün falan geçmesi lazım diyolar..Tabi ben daha önce hiç hamile kalmadığım için bilemiyorum ama okuduklarımdan yola çıkarak yazıyorum..Allahım inşallah sana sağlıklı ve hayırlısını verir inşallah :Saruboceq:

deryacım çok teşekkür ederim iyi ve güzel dileklerin içn Allah hepmize hayırlısını versin inş.bugün kan testi yaptırıcam sonç iyi olur inş:)

hamile bayanlar cvplarınızı bekl,yorum bugün kan testi yaptıracaktım ama cesaret edemedim kistlede benziyo hamilelik belirtileri sol kasıktaki ara ara kasılmalar hamilelikmidir arkadaşlar cvp lütfen:uhm:

canım selam..ben hamile degilim ama bilgilerimi aktarayım:)
adet sonras hemen hamile kalınabiliyor tatlım..inşallah kalmışsındıropuyorumnanaktan
ama birşeyi söylemeden geçemeyecegim o ilaçları hala içiyorsan bırak..dışarı bırakmakla heran hamile kalma riskin olabilir...bu çok kesin bir yöntem degil yani..o ilaçları kullanma canım ne olur ne olmaz...hayırlısı olsun inşallah..test yapmak için de erken.biraz daha bekle derim.

X