kızlar anne olmak hem çok guzel hem de çok zor

gzgn3435

Nirvana
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
553
17
34
kızlar 25 gun once prensesım BESTE me kavuştum,başlangıcta hersey superdi,kızım benı emıp uyuyordu fakat 1 hafta sonra hersey kabusa dondu bebegım inanılmaz aglamaya basladı,dr.a gıttık ıdrar yolu enfeksıyonu olmuş,daha o geçmeden yavrucum grıpte oldu,off kızım o kadar çok aglıyor kiii o agladıkça bende aglıyorum,canım kızımın iştahıda kapandı beni emmek istemiyor,sankı içimden parca kopuyor,kontrole gıttık,enfeksıyon bı haylı azalmış umarım duzene gırerız.

gecmis olsun canim,biz bunlari hep gördük gecirdik.üzülme gecer allah gecmeyen dert vermesin.ben senin yasindayken iki tane cocugum vardi.2,5 yas arayla iki cocugum oldu.ikiside kücüktü ve cok zorluklar cektim.sükür simdi oglum 8 kizim 5,5 yasinda.seninkide büyür insallah ve hatirlarsin.her sey gecer üzülme.:teselli:

geçmiş olsun tatlım
bizimkininde burnu tıkanık sürekli.napcas bilmiyorum.serum fizyolojik damlatıyom ama işe yaramıyor.buhar makinesi aldık.sanırım bi kaç güne gelir.inşallah işe yarar.

Canim gecmis olsun.Ilk baslarda olurmus boyle 3 aylik olana kadar heralde sonra rahatlarsin insallah.Aslinda seninle bir konu gorusmek istiyorum ama daha dogrusu birkac sorum nasil ulasicam canim sana.

geçmiş olsun cnmmmm zorluklarla baş edeceğizz daha çok şey öğreneceğiz yılmak yokkkkk minikler hisseder onlarda üzülür sonraaaa

kızlar 25 gun once prensesım BESTE me kavuştum,başlangıcta hersey superdi,kızım benı emıp uyuyordu fakat 1 hafta sonra hersey kabusa dondu bebegım inanılmaz aglamaya basladı,dr.a gıttık ıdrar yolu enfeksıyonu olmuş,daha o geçmeden yavrucum grıpte oldu,off kızım o kadar çok aglıyor kiii o agladıkça bende aglıyorum,canım kızımın iştahıda kapandı beni emmek istemiyor,sankı içimden parca kopuyor,kontrole gıttık,enfeksıyon bı haylı azalmış umarım duzene gırerız.

canım çok geçmiş olsun öncelikle bebişin 36 derece ısıda 9 ay yaşadı ve orası sıcacıktı şimdi ise kocaman bi dünya onun için, bence o bizden daha çok üşüyo ve sımsıkı sarmalanmaya ihtiyacı var, ayaklarını belini sıcak tutmaya çalış mesela patiği ve yeleği eksik etme derim mis kokulu bebişini öp benim için selamlar:))

çok geçmiş olsun canım bebişin inşallah cabucak ıyılesır de annesıne guzel gulucukler atarr

geçmiş olsun canım benim bebişim yok ama olunca nasıl bakarım diye kara kara düşünüyorum gurbette olunca bide tecrubesizlik.umarım iyilişir o gülünce sende gülersin:) iyi bayramlar diliyorum

geçmiş olsun evet hem zor hemde çok güzel bir duygu bizdede önce pipisinde problem vardı ,sonra bağırsaklarda mikrop çıktı onlar geçti şimdide hırıltısı var geçmezse bayram sonu yatıracaklar herşeye rağmen çok güzel ama ağlamalarına dayanılmıyoki...

geçmiş olsun bestecım canım ya

canim cok uzuldum allahim acil sifalar versin o kucucuk yavruya..canim benim yaa..tuh cok uzuldum inan!!

X