kızlar acill yardımmm

vuslat2006

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2009
310
2
daha öncede ayzmıştım günümden 3-4 gün önce pembe lekenlenme ve ertesi gün açık kahve lekelenme oldu ve ve dünde devam etti hafif hafif.dr.ların ve (sitedeki kızların) dediği gibi yerleşme kanaması olması ihtimalini düşünürsek bugün gidip kan testi yapsam çıkma ihtimali sizce ne?dün adet olmam lazımdı.(bu arada ç.ba tatile çıkcaz)ona göre ilaç felan kullnmam gerekebilir.Ona göre önlemimi almak istiyorum.şunuda belirteyim bende hiçbir belirti kalmadı sadece sık idrara çıkıyorum ve kötü kokuyo bide yoğun gaz var.lütfen acil yardım kızlar dediğinizi yapıcam ona göree

canım yerleşme kanaması olabilir,tabiki yoğun bir şekilde gelmedi sürece,şimdi kan testi yaptırsan 100% çikar canım,bence fazla zaman kaybetmeden git bir test yaptır...

vuslat 2006 kan testini yaptırınca sonucu alır almaz yaz olur mu bende yaptırdım ve 10.23 çıktı, 3-4 hafta için baz sonuç 9-130 benim varsa bile minick, seninkinide yazarsan bende karşılaştırabilirm belki kafam rahatlar biraz,

saolun arkadaşlar rabbim herkesin gönlüne göre versin yapırdım ve saat 6 da alıcam sonucu bakalım hayırlısı.Mevlam neyler neylerse güzel eyler...

kızlar sonucu aldım ve 0,10 yani bişey yok.ve üzüldüm.Ama çokta değil hayırlısı dedim kendime.bu lekelenmeler ne onu çözmüş değilim.idrarımın kokusu ve gaz sorunuda yanılttı beni.artık bidahaki ayda olursa bu belirtiler asla şüphe bile duymuycam.inşallah siz olursunuz bu ay hamişşşş

saol cnm sağlık olsun inş. sen hamişşş olursun bu ay benden geçti temmuz ayında çift çizgiyi görmek:KK43:
ama şunu sormak istiyorum afedersinizde cuma ilişkiye girdik atıyorum ogün benim yumurtlama güünümdü (ki bu lekeler yumurtlama günüdede olabiliyomuş)şimdi yaptığım bu kan testinde çıkarmıydı yoksa daha erkenmi???

Canin sagolsun hic degilim icindeki süpheyi kaldirdin. Insallah bi dahaki aya.

X