Kendimi Seviyorum 2. Gün

civciv annesii

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
241
230
23
Bugün kendimi seviyordum. Ama bir şeyler ters gitti. Moralim o kadar bozuldu ki. Bu yaşadığımı burada paylaşmam doğru olmaz. Psikolojimi iyileştirmeye mutlu olmaya çalıştıkça birileri hayatıma et. den duramıyor. Hiç tüm gün ne yaptım ne yaşadım yazasım yok. Kötü bir şey yaşadığımda biri bana bir yanlış yaptığında sadece onu düşünüyorum. Kafam hiç susmuyor. Her şey bana ağır geliyor. Bir bardak bile yıkamak istemiyorum. Bu arada öyle normal bir şey yaşamadım. Gerçekten hanginiz yaşasanız böyle üzülürdünüz diyebilirim. Neyse hayatımdan insan çıkara çıkara bu sefer de yalnızlıktan depresyona gireceğim. Keşke kocamın hiç işi olmasa. O evdeyken hayat dünya bambaşka bir yer. Allahım. Beynimdeki o sesler bir onun kucağına gidip kedi gibi sarılınca geçiyor. Keşke herkes zengin olsa. Hiç çalışmak zorunda kalmasa kimse. Kocalarımız hep evimizde başucumuzda olsa 😁Bir dilek hakkım olsa zengin olmayı dilerdim. Yanlış anlamayın. Lükste asla gözüm yok. Yemeğim suyum elektiriğim kiram ödensin. Çocuğun masrafları hallolsun bana yeter 😁 Yeter ki kocam hep yanımda olsun.Yemin ederim ondan bahsedince bile rahatlıyorum.
(Bu telefonun kendiliğinden düzeltme özelliği nasıl kapanır acaba hiç bir şey yazamaz oldum 😅)

Bugün kendimi seviyordum. Ama bir şeyler ters gitti. Moralim o kadar bozuldu ki. Bu yaşadığımı burada paylaşmam doğru olmaz. Psikolojimi iyileştirmeye mutlu olmaya çalıştıkça birileri hayatıma et. den duramıyor. Hiç tüm gün ne yaptım ne yaşadım yazasım yok. Kötü bir şey yaşadığımda biri bana bir yanlış yaptığında sadece onu düşünüyorum. Kafam hiç susmuyor. Her şey bana ağır geliyor. Bir bardak bile yıkamak istemiyorum. Bu arada öyle normal bir şey yaşamadım. Gerçekten hanginiz yaşasanız böyle üzülürdünüz diyebilirim. Neyse hayatımdan insan çıkara çıkara bu sefer de yalnızlıktan depresyona gireceğim. Keşke kocamın hiç işi olmasa. O evdeyken hayat dünya bambaşka bir yer. Allahım. Beynimdeki o sesler bir onun kucağına gidip kedi gibi sarılınca geçiyor. Keşke herkes zengin olsa. Hiç çalışmak zorunda kalmasa kimse. Kocalarımız hep evimizde başucumuzda olsa 😁Bir dilek hakkım olsa zemgin olmayı dilersim. Yanlış anlamayın. Lükste asla gözüm yok. Yemeğim duyum elektiriğim kiram ödensin. Çocuğun masrafları hallolsun bana yeter 😁 Yeter ki kocam hep yanımda olsun.Yemin ederim ondan bahsedince bile rahatlıyorum.
(Bu telefonun kendiliğinden düzeltme özelliği nasıl kapanır acaba hiç bir şey yazamaz oldum 😅)
BDV bunun neresinde

Kocanız işten çıkacağına siz de işe girin veya sosyal aktivitelere katılıp hayata karışın.

Kocanız işten çıkacağına siz de işe girin veya sosyal aktivitelere katılıp hayata karışın.
Olmaz canım 8 aylık bir bebeğim var ona bakıyorum. İşe giremem çünkü ona vakit ayırmayı tercih ediyorum. Sosyal aktiviteler de pek yok haftanın 2 günü var onlara da gidiyorum. Ayrıca ben aktivite ya da arkadaştan ziyade eşimi yanımda istiyorum 😁

Olmaz canım 8 aylık bir bebeğim var ona bakıyorum. İşe giremem çünkü ona vakit ayırmayı tercih ediyorum. Sosyal aktiviteler de pek yok haftanın 2 günü var onlara da gidiyorum. Ayrıca ben aktivite ya da arkadaştan ziyade eşimi yanımda istiyorum 😁
Yaa ne tatlısınız eşiniz size değer veriyor demekki ki hep onu yanınızda istiyorsunuz ama arada evden de gitseler yani iyi olmaz mı rahat rahat işimizi yaparız hem işten gelirken özlüyoruz yaa kavuşuyoruz.

Yaa ne tatlısınız eşiniz size değer veriyor demekki ki hep onu yanınızda istiyorsunuz ama arada evden de gitseler yani iyi olmaz mı rahat rahat işimizi yaparız hem işten gelirken özlüyoruz yaa kavuşuyoruz.
Lohusayken 3 ay evdeydi. Ay ne güzeldi 🥹 Valla bir gün gitsin istemedim 🤧 Ama evet bazen de özlemek güzel oluyor daha doğrusu onun özlemesi çok daha güzel oluyor 😅

X